آیا لازم است فروشندگان در زمینه بازاریابى آموزش ببینند؟

آیا لازم است فروشندگان در زمینه بازاریابى آموزش ببینند
گاهی این پرسش اساسی مطرح می گرد که : آیا لازم است فروشندگان در زمینه بازاریابى آموزش ببینند؟ و اصولاً فروشندگان باید چه آموزش های در زمینه بازاریابی و فروش ببینند.

فروشندگان در صورتى که درک بیشترى از بازاریابى و چگونگى تنظیم برنامه هاى آن داشته باشند کارآمدتر خواهند بود.

آنها باید بدانند که بازاریابان تحقیقات بازاریابى ، آینده نگرى ، آزمون محصول و تبلیغات را چگونه انجام مى دهند. این اطلاعات از طریق جلسات آموزشى و نمونه کارهاى بازاریابىِ گاه به گاه به دست مى آید.

این باعث مى شود هر دو بخش به درک نزدیک ترى از نقش ها و مسئولیت هاى یکدیگر برسند.

بخش فروش باید درون دادى قوى براى فرآیند برنامه ریزى بازاریابى فراهم کند. فروشندگان باید احساس کنند برنامه هاى بازاریابى ، منطقى است.

در واقع ، اولین وظیفه ى بخش بازاریابى ، فروش برنامه ى بازاریابى به کارکنان فروش است ، و این در صورتى که کارکنان فروش درون داده اى براى فرآیند برنامه ریزى بازاریابى فراهم کرده باشند راحت تر انجام خواهد شد.
رفرنس:مارکتینگ ایران تلنت برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:

کسب اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره و آشنایی با موثرترین شیوه های تبلیغات مرتبط با حوزه کاری خود، دریافت کمپین های تبلیغاتی و راهکارهای عملیاتی برای توسعه کسب و کار و برندینگ و آگاهی از دوره ها و کارگاه های آموزشی همین حالا با شماره 09122006830 تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس یا شبکه های اجتماعی،  با ما در ارتباط باشید.