چگونه از نام دامین برای بازاریابی استفاده کنیم؟

چگونه از نام دامین برای بازاریابی استفاده کنیم
اگر چه بسیاری از شرکت های کوچک تنها با استفاده از یک نام دامنه فقط  به خوبی پیش می روند، اما شرکت ها از هر اندازه مطمئنا از ثبت نام دامین  به عنوان بخشی از استراتژی  خود  سود می برند. داشتن نام دامین چندگانه می تواند فرصت های بازاریابی را برای درگیر کردن مشتریان خود و کمک به رشد کسب و کار شما فراهم کند.انتخاب  استراتژی نام دامین  مناسب در جای خود می تواند نتایج  بازاریابی را افزایش دهد.

نام دامین همه کاره در بازاریابی

بهتر از همه، نام دامین همه کاره است. بسته به نوع کمپین بازاریابی که شما در حال اجرا هستید، انعطاف پذیری است که شما برای ساختن رویکردتان دارید. به عنوان مثال، می توانید یک نام دامنه برای چیزی که نیاز به سرمایه گذاری بسیار کم از وقت یا پول خود را دارد، با ساده نشان دادن یک نام دامنه خاص به وب سایت موجود خود یا هدایت آن به صفحه رسانه های اجتماعی کسب و کار خود استفاده کنید. اما اگر زمان و بودجه بیشتری دارید، می توانید یک صفحه فرود خاص برای یک صفحه ایجاد کنید یا حتی یک وب سایت کاملا جدید ایجاد کنید.

برخی از استراتژی های خاص زیر را در مورد چگونگی استفاده از نام دامنه در بازاریابی خود در نظر بگیریم:

استراتژی های نام دامنه در بازاریابی

کمپین های بسیار هدفمند
اگر فکر می کنید یک کمپین بازاریابی را هدف قرار دهید که مخاطبان بسیار خاص یا متمایز از مخاطبان اصلی شرکت شما را هدف قرار دهد، از یک نام دامنه متفاوت استفاده کنید که به یک صفحه فرود جدید اشاره دارد. مزایده، رویداد ویژه، برنامه وفاداری، نمایشگاه تجاری یا حتی بازرگانی، نمونه خوبی از زمانی است که شما ممکن است بخواهید از نام دامین  منحصر به فرد و صفحه فرود که جدا از وب سایت اصلی شما است استفاده کنید.

این گزینه مزایای بسیاری دارد. این به شما اجازه می دهد تا:
  • محتوای متناسب با مخاطبان مورد نظرتان.
  • ایده های خلاقانه ای بگیرید
  • پیام تست که متفاوت از لحن و احساس اصلی شرکت شما است.
  • به راحتی نتایج کمپین خود را پیگیری کنید.

محصولات و خدمات خاص
گاهی اوقات معنی آن این است که “برند” یک محصول یا خدمات خاص با نام دامنه و وب سایت خود داشته باشیم.
فقط به کوکا کولا نگاه کنید، که در آن بسیاری از محصولات محبوب خود دارای وب سایت های مختص به خود می باشد.
مانند dietcoke.com، dasani.com و minutemaid.com

به عنوان مثال، اینکه بگوییم شما یک دلال معاملات ملکی هستید و می خواهید یک خانه عالی را نشان دهید.
شما می توانید آدرس (به عنوان مثال 123nameofthestreet.com ) را به عنوان نام دامین ثبت کرده  و خریداران بالقوه مستقیم به یک صفحه فرود هدفمند که اطلاعات مربوط به اموال، عکس ها و / یا ویدیو را ارائه می دهد، هدایت  کنید.

یا شاید شما یک شرکت معماری بازرگانی هستید و می خواهید در فعالیت خود را عرصه مسکونی گسترش دهید. ذکر نام دامنه جدید با آن بازار خاص را ذکر کنید و آن را با استفاده از یک وب سایت جدید، کانال های رسانه های اجتماعی و ایمیل شرکت استفاده کنید. این امر مورد توجه قرار می گیرد، زیرا ممکن است به هر گونه سردرگمی ای که ممکن است بین مشتریان تجاری و مسکونی شما ایجاد شود کمک می کند.

خلاق شدن
بازاریابی در بازار بسیار اشباع می تواند دشوار باشد، اما در اینجا خبر خوبی است … شما برای ایجاد یک نام دامنه برای کمک به تقویت تلاش های خود، به ویژه در مورد قابلیت یادآوری و جستجوی کاربر، گزینه های بسیاری وجود دارد. در نظر بگیرید با استفاده از:
  • روز خاص – www.blackfridaycardeals.com
  • فصل یا تعطیلات – www.snowydestations.com
  • محل سکونت – www.bestbakeryinlondon.com
  • شعار کمپین – www.keepdreamingup.net
الهام بخش است؟ یک سرویس پیشنهاد نام دامنه مانند NameStudio ™ را امتحان کنید. NameStudio به راحتی به شما کمک می کند تا به راحتی فکر کنید، پیشنهادات منحصر به فرد و مربوطه را ارائه می دهد که به شما کمک می کند از جمعیت کنار گذاشته  مخاطبان خود را هدف قرار دهید.
رفرنس:مارکتینگ ایران تلنت
 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:

کسب اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره و آشنایی با موثرترین شیوه های تبلیغات مرتبط با حوزه کاری خود، دریافت کمپین های تبلیغاتی و راهکارهای عملیاتی برای توسعه کسب و کار و برندینگ و آگاهی از دوره ها و کارگاه های آموزشی همین حالا با شماره 09122006830 تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس یا شبکه های اجتماعی،  با ما در ارتباط باشید.