بهترین روش های انتخاب کلمه ی کلیدی مناسب برای محتوای سایت

بهترین روش های انتخاب کلمه ی کلیدی مناسب برای محتوای سایت
انتخاب کلمه کلیدی مناسب در دو مرحله صورت میگیرد مرحله اول قبل از تولید مقاله است. در این مرحله با بررسی کلمات کلیدی مرتبط با کالای خود تعیین میکنیم که کدام کلمات بیشترین ترافیک و کمترین رقیب را دارند.
میدانیم که گوگل به ارتباط میان واژه جستجو شده توسط کاربر و محتوای سایت اهمیت زیادی میدهد و این موضوع اصلی ترین عامل رتبه بندی در گوگل است.
انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای محتوای سایت نیز باید تابع همین قائده باشد. یعنی آنکه باید مشخص شود که کاربران بدنبال چه کلید واژه هایی در گوگل جستجو میکنند. مثالا در یک سایت عرضه باطری خودرو بجای کلمه عرضه باطری خودرو باید از واژه فروش باتری ماشین استفاده کند. این مسئله با تحقیق کلمات کلیدی و مشخص شدن تعداد کاربرانی که هر کدام از این دو واژه را جستجو کرده اند مشخص میشود.

روش مناسب برای انتخاب کلمه کلیدی مناسب

ابزارهایی متنوعی به ما برای انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای محتوای سایت در ابتدای کار و قبل از انتشار محتوا کمک می کنند. ابزارهایی مانند گوگل ترندز Google trends و پردازش کلمات کلیدی گوگل Google keyword planer و ابزار کلمات کلیدی keywordtool.io را از این ابزارها میتوان نامبرد. از این ابزارها ابزار کلمات کلیدی گوگل Google keyword planer در ابزار گوگل ادرودز قابل استفاده است که رایگان نیست.بعد از انتخاب کلمات کلیدی و تولید محتوا نیز باید آنالیزهایی بر روی میزان ترافیک دریافتی از هر کلمه کلیدی انجام داد.
در این مرحله بعد از انتخاب کلمات کلیدی و تولید محتوا بررسی می کنیم که میزان مخاطب دریافتی از هر کلمه کلیدی به چه میزان بوده است. اگر صفحه ای از سایت فاقد ترافیک باشد میتوان نسبت به تحلیل و ویرایش آن اقدام  نمود.گوگل وبمستر تولز Google webmaster tools یکی از ابزارههای رایگان برای بررسی کلمات کلیدی سایت است. که بعد از تولید محتوا برای بررسی کلمات کلیدی میتوان از آن استفاده کرد.
رفرنس:سئو 24
 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:

کسب اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره و آشنایی با موثرترین شیوه های تبلیغات مرتبط با حوزه کاری خود، دریافت کمپین های تبلیغاتی و راهکارهای عملیاتی برای توسعه کسب و کار و برندینگ و آگاهی از دوره ها و کارگاه های آموزشی همین حالا با شماره 09122006830 تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس یا شبکه های اجتماعی،  با ما در ارتباط باشید.