تقویت فروش با سیستم تلفن

تقویت فروش با سیستم تلفن
توئیتر ، فیس بوک ، ایمیل ، وب سایت ها و متن ها همگی از راههای ارتباط با مشتری به حساب می آیند. آما آیا می دانستید که سیستم تلفن دفتر شما می تواند خدمات مشتری را بهبود بخشد ؟ آیا می دانستید سیستم تلفن می تواند باعث افزایش فروش و سود کسب و کار گردد؟

تکنولوژی ارتباطات و فروش تلفنی

تکنولوژی ارتباطات به سرعت در حال رشد است. رسانه های اجتماعی و گوشی های هوشمند هر روز فعالیت های کسب و کار را تغییر می دهند. اما در حالی که بسیاری از این تغییرات شما را به تعجب واداشته از تلفن روی میز تان غافل شده اید.

Hayley Stovoldمدیر اجرایی Pioneer Business Systems می گوید :  سیستم های تلفن رومیزی تغییرات بسیاری داشته اند. دیگر از این تلفن های برای برقراری تماس استفاده نمی شود. در صورتی که یک شرکت بتواند از سیستم تلفن خود با تمام توان استفاده کند ، بازدهی بالایی از سرمایه ایجاد خواهد شد. همانطور که در عصر آنلاین زندگی می کنیم ، مردم بیشتر به تعاملات شخصی روی می آورند. سیستم های تلفن اغلب نقطه اولیه برای تماس با مشتریان به حساب می آیند. بسیاری از مشتریان ابتدا وب سایت شما را می بینند اما کار بعدی آنها برداشتن گوشی تلفن و تماس با شما است.

تقویت فروش با سیستم تلفن شرکت

هزینه یک سیستم تلفن مجهز بسته به امکانات و ویژگی های آن متفاوت است. با این حال ، بایستی ویژگی های جدید و مناسب با نوع کسب وکار خود را در نظر بگیرید. یک ابزار مفید ، می تواند سیستم پایگاه داده مشتریان را تلفن های شما ادغام نماید؛ به طوری که هنگام تماس اطلاعات مشتری به نمایش در آید. 
منظور از اطلاعات مشتری مواردی همچون سفارشات یا تماس های اخیر است.سیستم های تلفن مجهز شما قادر می سازد تمام اطلاعات را به صورت صوتی یا نوشتاری ، بدون نیاز به یادداشت بر روی کاغذ ، ذخیره نمایید. این ویژگی ها به مدیریت زمان در فروش تلفنی بسیار کمک می نماید. انچه باعث افزایش فروش می گردد، ضبط تماس است. شما می توانید از تماس های ضبط شده برای تجزیه و تحلیل به منظور به کارگیری بهترین رویکرد فروش ، آموزش کارکنان و همچنین اطمینان از پیگیری تماس ها استفاده نمایید.

بهبود خدمات مشتری از طریق سیستم تلفن

کسب و کارهای کوچک به سختی شماره تماس مشتریان بالقوه را پیدا می کنند و به کار خود ادامه می دهند. سیستم تلفن تنها برای فروش نیست. شما می توانید از سیستم تلفن برای بهبود خدمات مشتری در موارد زیر نیز استفاده کنید :
  • پی گیری سفارشات مشتری
  • اعلام وضعیت سفارش
  • پی گیری رضایتمندی پس از خرید
  • اعلام تخفیف های جدید
بسیاری از کسب و کارها تنها در راستای فروش از سیستم تلفن استفاده می کنند. در صورتی که مشتریان امروزی به میزان اهمیتی که کسب وکار شما پس از سفارش وی قایل بیشتر توجه دارد تا قیمت های پایین تر و تخفیفات فروش هیجان برانگیزتر.
رفرنس:مارکتینگ ایران تلنت
 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:

کسب اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره و آشنایی با موثرترین شیوه های تبلیغات مرتبط با حوزه کاری خود، دریافت کمپین های تبلیغاتی و راهکارهای عملیاتی برای توسعه کسب و کار و برندینگ و آگاهی از دوره ها و کارگاه های آموزشی همین حالا با شماره 09122006830 تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس یا شبکه های اجتماعی،  با ما در ارتباط باشید.