راه های افزایش بازدید مطالب در لینکدین

راه های افزایش بازدید مطالب در لینکدین
افزایش بازدید مطالب یکی از مواردی است که برای بازاریابی در لینکدین نیز مورد توجه است. چطور برای محتوایی که در شبکه اجتماعی لینکدین منتشر می کنیم، هزاران view بگیریم؟
 اینجا می توانید 6 کاری  را که باید انجام دهید تا هزاران View در محتوای LinkedInتان داشته باشید را مشاهده کنید:

1: به جای نوشتن مقاله در لینکدین، Statusهای بلند بنویسید.

چگونه در لینکدین پیام بفرستیم؟ نحوه فعالیت در لینکدین چگونه است؟  دقق نمی دانیم که چرا LinkedIn توجه بیشتری به status ها نسبت به مقالات نشان می دهد، اما تجربه نشان داده است که اغلب اینگونه است.
Statusها محدودیت کاراکتر دارند. شما بیش از 1300 کاراکتر نمی توانید در Statusهای خود بنویسید (حدودا 300-250 کلمه). این بدان معناست که شما می توانید زمان بسیار کمتری را صرف نوشتن محتوایی کنید که بسیار بیشتر دیده می شود.
اولین جمله از Status شما باید فریبنده باشد. مردم feed لینکدین خود را با سرعت نور اسکرول می کنند و تنها اولین جمله یا دو جمله اول از پست شما را خواهند دید. بنابراین، اگر جمله اول شما توجه آنها را جلب نکند و کاری نکند که بخواهند بر روی “See more” کلیک کنند، Status شما هیچوقت دیده نخواهد شد.

2: پاراگراف های یک تا دو جمله ای بنویسید.

دلیل این امر نیز ساده است. پاراگراف های کوتاه، خوانندگان را بیشتر با خود همراه می کنند.اکثر افراد صفحه لینکدین خود را با تلفن های خود نگاه می کنند. خواندن متن های طولانی در تلفن های هوشمند اصلا خوشایند نیست. اگر می خواهید کاربران تمام پست شما را بخوانند، این پاراگراف ها را کوتاه و جذاب بنویسید

3: در Status خود لینک نگذارید (این لینک ها را در اولین کامنت بگذارید)

چرا لینکدین دوست ندارد لینکی در Status ها گذاشته شود؟ حدسی که ما می توانیم بزنیم این است که چون دوست ندارد مردم پلتفرم او را ترک کنند.
اگر شما هم لینکی دارید که می خواهید آن را به اشتراک بگذارید، حتما آن را در اولین کامنت پست خود درج کنید. حتما به افراد اطلاع دهید که لینک را در کامنت اول درج می کنید تا آنها بتوانند لینک را پیدا کنند.

4: از چارچوب های محتوایی استفاده کنید که امتحان خود را پس داده اند.

مدل پست هایی که در زیر می بینید،تعامل بسیار خوبی با کاربر برقرار می کنند و به خوبی دیده می شوند. شاید برای شما هم اینگونه باشند:

پست های لیستی (List Posts): کتاب ها، بلاگ ها، پادکست ها یا ابزارهای مورد علاقه خود در کسب و کارتان را لیست کنید.
داستان های شکست: راجع به لحظه های حیاتی که در زندگی حرفه ای خود داشته اید و درس هایی که آموخته اید بنویسید. این که نشان دهید شما هم با همه اعتباری که دارید آسیب پذیر هستید می تواند خوانندگان را با شما همراه کرده و تعامل بیشتری ایجاد کند.
در مقابل یک باور متداول، موضع مخالف بگیرید: من معمولا از این روش استفاده نمی کنم، اما هر وقت استفاده می کنم تعامل فوق العاده ای با مخاطب برقرار می کنم.
از گروه خود بخواهید سوالاتی که درباره تخصص شما دارند را از شما بپرسند: وقتی Statusی را منتشر می کنم و از دنبال کننده هایم می خواهم کامنت بگذارند و سوالات خود را بپرسند، کامنت های زیادی به طرفم سرازیر می شود.

نکته : حتما به سوالاتی که از شما پرسیده می شود دقت کنید و آنها را در برنامه زمان بندی محتوای خود بگذارید.

5: به تمامی کامنت هایی که در پست خود دریافت می کنید، Reply بزنید.

وقتی چند مکالمه را در بخش کامنت های Status آغاز می کنید، پست شما در feed های افراد بسیاری دیده می شود.گاهی اوقات زمانی که به کامنت ها پاسخ می دهید، بحث را ادامه دهید. اما خیلی از زمان های دیگر تنها با اموجی Smiley یا Like پاسخ دهید.
ریپلای به کامنت ها نباید طولانی باشد، اما هرچه بیشتر با نظر گذارها تعامل داشته باشید، Status شما بیشتر در feed شبکه های درجه یک، دو و سه دیده می شود.

6:با محتوای افراد دیگر تعامل داشته باشید.

بسیاری از کاربران لینکدین این مسئله را نمی دانند اما نظراتی که شما زیر پست های دیگر می گذارید، در Feed افراد درجه اول نشان داده می شوند.
 وقتی شما زیر پست افراد دیگر کامنت می گذارید، مثل این است که یک مینی پست می نویسید. هرچه مینی پست های بیشتری می نویسید، بیشتر در لینکدین دیده می شوید. همانطور که Koka Sexton متخصص فروش در شبکه های اجتماعی می گوید: “هرچه بیشتر دیده شوید، موقعیت ها و فرصت های بیشتری خواهید داشت.”

لینکدین دیگر جایی برای حفظ رزومه دیجیتال شما نیست. بلکه به یک پلتفرم پر رونق تبدیل شده است که به شما اجازه می دهد بدون صرف هزینه، مشتریان ایده آل شما، شما را ببینند. شبکه های اجتماعی به سرعت تغییر می کنند و هیچکس نمی تواند پیش بینی کند که تا چه زمانی شما می توانید از این شبکه رایگان استفاده کنید. همانطور که دیدید دسترسی رایگان به مخاطب (Organic reach) در پلتفرم هایی مانند YouTube، Facebook و حالا instagram از میان رفته است. تنها کاری که ما می توانیم انجام دهیم این است که تا جای ممکن بر روی استفاده از امکانات رایگان پلتفرم ها سرمایه گذاری کنیم. چون دیر یا زود مجبوریم برای دسترسی به مخاطب پول بپردازیم.
رفرنس:نیو سئو
 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:

کسب اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره و آشنایی با موثرترین شیوه های تبلیغات مرتبط با حوزه کاری خود، دریافت کمپین های تبلیغاتی و راهکارهای عملیاتی برای توسعه کسب و کار و برندینگ و آگاهی از دوره ها و کارگاه های آموزشی همین حالا با شماره 09122006830 تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس یا شبکه های اجتماعی،  با ما در ارتباط باشید.