روش های کارای تبلیغات

راهنمای خلق پست های جذاب اینستاگرامی

راهنمای خلق پست های جذاب اینستاگرامی

امروزه بسیاری از برندها و افراد موفق توانسته اند از طریق اینستاگرام محصولات و خدمات خودشان را به واسطه ی بازاریابی شبکه های اجتماعی در معرض دید مخاطبین هدف قرار می دهند و به کسب درآمدهای میلیونی برسند. اما باید روش‏ های افزایش فروش از طریق بازاریابی شبکه های اجتماعی را کشف کرد. خلق پست های جذاب اینستاگرامی یکی از شیوه های کسب درآمد میلیونی در اینستاگرام است.

چرا بازاریابی اینفلوئنسر به سلاحی قدرتمند برای برندها تبدیل شده است

چرا بازاریابی اینفلوئنسر به سلاحی قدرتمند برای برندها تبدیل شده است؟

بر اساس مطالعات صورت گرفته در سال‌های اخیر، روز به روز برندهای زیادی به سمت استفاده از بازاریابی اینفلوئنسر سوق پیدا می‌کنند. bloglovin دریافته است که 63 درصد از بازاریابان میزان بودجه خود برای این نوع از بازاریابی در سال 2017 را افزایش داده‌اند. این افزایش بودجه به این معناست که برندهای بیشتری به ارزش بازاریابی اینفلوئنسر واقف شده‌اند و سعی دارند از مزایای آن بهره‌مند شوند.

آموزش محاسبه دقیق CTR با استفاده از گوگل وبمستر تولز

آموزش محاسبه دقیق CTR با استفاده از گوگل وبمستر تولز

بسیاری از کسانی که در زمینه سئو فعالیت دارند، با CTR آشنا هستند. CTR یا Click Through Rate یعنی میزان کلیک‌پذیری. اما محاسبه میزان دقیق این CTR چیزی است که از پس هرکسی بر نمی‌آید و برای انجام آن به یک آموزش دقیق نیاز است. به همین علت، در این مطلب  قصد داریم نحوه محاسبه دقیق CTR از طریق گوگل وبمستر تولز را با شما به اشتراک بگذاریم.

قوانین شگفت انگیز و کاربردی میلیونرهای شبکه های اجتماعی

قوانین شگفت انگیز و کاربردی میلیونرهای شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی مثل استارتاپ به عنوان یکی از ترندهای مطرح روز بسیاری از کسب و کارها را درگیر کرده و مدیران بازاریابی شبکه های اجتماعی را وا داشته قوانین ساده اما بسیار کاربردی برای موفقیت استراتژی کمپین های سوشال را آموخته و به کار ببندند. بسیاری از این قوانین ساده راز موفقیت برندها و اینفلوئنسرهای بزرگ با درآمدهای میلیون دلاری تا افراد عادی است که از شبکه‌های اجتماعی به کسب درآمد می‌پردازند.

انتخاب بین آی پی اشتراکی و اختصاصی برای بازاریابی ایمیلی

انتخاب بین آی پی اشتراکی و اختصاصی برای بازاریابی ایمیلی

آی پی اختصاصی یا اشتراکی ؟ یکی از سوالاتی که ممکن است ذهن استفاده‌کنندگان از رویکرد بازاریابی ایمیلی را به خود مشغول کند این است که برای کسب نتایج بهتر، باید به سراغ کدام نوع از آی پی برویم.
آی پی نقش مهمی در تحویل به‌موقع ایمیل‌ها دارد. اگر ایمیل‌های خود را با آی پی بسیار معتبر ارسال می‌کنید، شانس دیده شدن ایمیل‌ها توسط مخاطبان نیز بیشتر است. به‌صورت پیش‌فرض، اغلب ارائه‌دهندگان خدمات ایمیل مارکتینگ از آی‌پی‌های اشتراکی استفاده می‌کنند

محل‌های تلاقی سئو و UX را بشناسید

محل‌های تلاقی سئو و UX را بشناسید.

سئو و تجربه کاربری در سالیان اخیر به یکدیگر نزدیک‌تر شده‌اند و به‌نوعی به‌عنوان مکمل هم کار می‌کنند. در یک رویکرد جامع، سئو دارای همتایان زیادی است که باید باهم کار کنند. در این مطلب به محل‌های تلاقی سئو و UX خواهیم پرداخت.

اینفلوئنسر مارکتینگ چاه نفت بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

اینفلوئنسر مارکتینگ چاه نفت بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

امروزه یکی از مؤثرترین شیوه‌های بازاریابی شبکه‌های اجتماعی استفاده از رویکرد اینفلوئنسر مارکتینگ می‌باشد و طراحی استراتژی بازاریابی شبکه ‌های اجتماعی مبتنی بر اساس کمپین‌های تبلیغاتی موفقیت آمیز اینفلوئنسر مارکتینگ بسیار حائز اهمیت است. 
امروزه در اینستاگرام با بیش از 700 میلیون کاربر بسیاری از اینفلوئنسرها به کسب درآمد بسیار خوبی دست می‌یابند و به یکی از میلیونرهای شبکه‌های اجتماعی تبدیل می‌شوند. در این مطلب قصد داریم تا نکات و رموز طلایی طراحی و اجرایی کردن یک پلن موفقیت استراتژی اینفلوئنسر مارکتینگ را معرفی کنیم ،با ما همراه باشید.

چک‌ لیست‌های ضروری بازاریابی محتوایی برای کسب‌وکارهای کوچک

چک‌ لیست‌های ضروری بازاریابی محتوایی برای کسب‌وکارهای کوچک

به‌عنوان مالک یک کسب‌وکار کوچک، حتماً تاکنون به قدرت شبکه‌های اجتماعی به‌عنوان یک تاکتیک بازاریابی واقف شده‌اید. شبکه‌های اجتماعی به ‌صرف زمان بسیار نیاز دارند و این توانایی در آن‌ها وجود دارد که بتوانند شما را به طیف وسیع‌تری از مخاطبان وصل کنند. بر اساس این موارد و بسیاری فاکتورهای دیگر، ما می‌دانیم که چرا شبکه‌های اجتماعی باید پای ثابت در فرآیند رشد کسب‌وکارهای کوچک باشند.
اما استفاده از شبکه‌های اجتماعی به‌تنهایی و بدون استفاده از یک تاکتیک ثانویه بازاریابی به‌عنوان پشتیبان، چندان کارساز نخواهد بود.

استفاده از اهداف اسمارت SMART برای سئو

استفاده از اهداف اسمارت (SMART) برای سئو

در آغاز هر سال بسیاری از کسب‌وکارها و افراد به دنبال تعیین اهداف سئو خود برای این سال جدید هستند. در این مطلب می‌خواهیم نگاهی به رویکرد اهداف اسمارت (SMART) داشته باشیم و ببینیم که این رویکرد چگونه می‌تواند در سئو برای ما کارساز باشد.

یک طراحی خوب چگونه می‌تواند به بازاریابی محتوایی کمک کند

یک طراحی خوب چگونه می‌تواند به بازاریابی محتوایی کمک کند؟

برخی از افراد بر این باورند ازآنجایی‌که در وبلاگ آن‌ها فقط تعدادی محتوای متنی قرار دارد، به همین دلیل آن‌ها نیازی به طراحی ندارند. این افراد فرآیند توسعه وب را یک فرآیند تک‌بعدی می‌بینند و به سایر مزیت‌های آن توجهی نمی‌کنند.
طراحی درواقع شخصیت وبلاگ شماست. طراحی آن چیزی است که هم می‌بینید و هم نه. طراحی می‌تواند باعث تحریک کردن احساسات شود و می‌تواند یک تجربه منحصربه‌فرد را به کاربر ارائه دهد.


10 ترفند برای ارسال ایمیل در تعطیلات

10 ترفند برای ارسال ایمیل در تعطیلات

به پایان سال  که نزدیک می‌شویم، بر اساس رسم هرساله، افراد برای خریدهای سال جدید دست‌به‌کار می‌شوند. این بهترین و بزرگ‌ترین فرصت برای کسب‌وکارهاست تا بتوانند محصولات خود را در معرض دید مشتریان قرار دهند. یکی از بهترین ابزارها برای این کار نیز ایمیل مارکتینگ است. با استفاده از بازاریابی ایمیلی، که روشی ساده و ارزان است، می‌توانید اجناس و آخرین تخفیف‌های خود را به مشتریان نشان دهید.
اما در تعطیلات، باید ایمیل‌های خود را چگونه ارسال کنیم که این ایمیل‌ها مستقیما در اینباکس مخاطب جای بگیرند و در بین انبوه ایمیل‌های مرتبط با تخفیف‌های پایان سال، بتوانند توجه مخاطب را به خود جلب کنند؟ 

7 روش برای آشتی دادن شبکه‌های اجتماعی و ایمیل مارکتینگ

7 روش برای آشتی دادن شبکه‌های اجتماعی و ایمیل مارکتینگ

همان‌طور که بازاریابی محتوا از سئو بهره‌مند می‌شود و یا پست‌های میهمان می‌توانند ترافیک شبکه‌های اجتماعی را بهبود دهند، شبکه‌های اجتماعی و ایمیل مارکتینگ نیز می‌توانند یک رابطه متقابل با یکدیگر داشته باشند. درحالی‌که برخی از افراد بر این عقیده‌اند که بازاریابی ایمیلی همگام با رشد محبوبیت شبکه‌های اجتماعی به‌پیش می‌رود، اما وقتی بدانید بازاریابی ایمیلی می‌تواند بازگشت سرمایه 4300 درصدی را به دست دهد، قطعا از آن اجتناب نخواهید کرد.

چگونه رقبا را در سئو تجزیه‌ و تحلیل کنیم

چگونه رقبا را در سئو تجزیه‌ و تحلیل کنیم؟

تجزیه‌وتحلیل رقابتی یکی از جنبه‌های کلیدی و حیاتی در مراحل ابتدایی راه‌اندازی یک کمپین سئو محسوب می‌شود. بسیار با این موارد برخورد داشته‌ایم که شرکت‌ها و سازمان‌ها اغلب تجزیه‌وتحلیل رقبا را نادیده می‌گیرند و مستقیما به سراغ نقشه‌برداری کلمات کلیدی، بهینه‌سازی محتوا یا ایجاد لینک حرکت می‌کنند. اما درک اینکه رقبای ما چه کسانی هستند و دیدن اینکه آن‌ها کجا ایستاده‌اند، می‌تواند به درک جامع‌تری از اینکه اهداف ما چه باید باشند منجر شود و همچنین نقاط کور و شکاف‌های موجود را نیز به ما بشناساند.

7 ترفند برای افزایش شانس رشد ویروسی در شبکه‌های اجتماعی

7 ترفند برای افزایش شانس رشد ویروسی در شبکه‌های اجتماعی

در دنیای پرتنش امروز شبکه‌های اجتماعی رشد ویروسی از اهمیت بسیار بالاتری برخوردار است. رشد سریع پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی در طول چند سال گذشته باعث شده است که روش ارتباط اینفلوئنسرها با مخاطبان خود تغییراتی جدی را به خود ببیند. سیاست‌مداران، کسب‌وکارها، ورزشکاران و هنرمندان از شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر و اینستاگرام برای به اشتراک‌گذاری ایده‌های جدید، فروش محصولات جدید و ترویج برند خود استفاده می‌کنند.

5 دلیلی که اثبات می‌کنند بازاریابی ایمیلی هنوز هم بهترین متد بازاریابی آنلاین است

5 دلیلی که اثبات می‌کنند بازاریابی ایمیلی هنوز هم بهترین متد بازاریابی آنلاین است.

شبکه‌های اجتماعی این روزها در مرکز توجه قرار دارند و این شبکه‌ها حتی نحوه تعامل ما با سایرین را نیز دستخوش تغییر کرده‌اند. در دنیای امروز، پلتفرم‌هایی این‌چنینی برای هر کسب‌وکار فرصت‌های زیادی برای دیده شدن و رشد را فراهم می‌کنند و کسب‌وکارها بر اساس پتانسیل و استعداد خود می‌توانند از این ظرفیت به وجود آمده نهایت بهره را ببرند.
اما با وجود قدرت غالب شبکه‌های اجتماعی، نباید یکی از قدیمی‌ترین متودهای بازاریابی آنلاین یعنی بازاریابی ایمیلی را از یاد برد. برای بسیاری از کسب‌وکارها، بازاریابی ایمیلی هنوز هم موثرترین و بهترین روش ارتباط با مشتریان فعلی و جذب مشتریان جدید محسوب می‌شود.

9 ویژگی و ترفند مخفی اینستاگرام که باید بدانید

9 ویژگی و ترفند مخفی اینستاگرام که باید بدانید.

اینستاگرام در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی جهان است و طیف‌های مختلفی از افراد از آن استفاده می‌کنند و استفاده از این شبکه اجتماعی سن و سال و جنسیت نمی‌شناسد. براساس آمارها، 35 درصد از کاربران اینستاگرام را افراد بزرگسال تشکیل می‌دهند که نسبت به سال 2016 نشان دهنده رشدی 3 درصدی است.
اما برای آن‌هایی که تاکنون از این پلتفرم استفاده نکرده‌اند، یا آن‌هایی که می‌خواهند استفاده خود از اینستاگرام را به یک سطح جدید ارتقا دهند، اینستاگرام یکسری ترفند و ویژگی مخفی دارد که هر فردی باید از آن‌ها آگاهی داشته باشد.

9 عادت رایج در بازاریابی ایمیلی که باید ترکشان کنید

9 عادت رایج در بازاریابی ایمیلی که باید ترکشان کنید.

در چشم‌انداز به شدت رقابتی بازاریابی ایمیلی، شما باید برای فهمیدن اینکه چه چیزی دریافت‌کنندگان ایمیل را به باز کردن، خواندن و کلیک کردن روی آن‌ها ترغیب می‌کند تست‌های مختلفی انجام دهید.
درحالی‌که محتوای مناسب و طراحی زیبا از جمله اجزای ضروری برای موفقیت ایمیل‌ها هستند، انجام تست‌ها به شما کمک می‌کند تا بفهمید چگونه خود را در اینباکس مخاطب متمایز کنید. همچنین برای شناسایی کردن مواردی که به تست نیاز دارند باید استراتژی ایمیل مارکتینگ فعلی خود را بازبینی کنید و بدانید که کدام عادت‌ها نیاز به ترکیب شدن یا حذف شدن دارند.

تولید ویدئوهای تبلیغاتی حرفه ای ویژگی ها

تولید ویدئوهای تبلیغاتی حرفه ای – ویژگی ها

تولید ویدئو تبلیغاتی حرفه ای برای افزایش بازدید سایت و جذب مشتریان، از تکنیک های بازاریابی اینترنتی می باشد.
هر روزه میلیون ها میلیون پست وبلاگی منتشر می شود. این روند چند سالی است که ادامه دارد.
این اعداد با افزایش سایت های جدیدی که همگی بر سر بازدید سایت رقابت می کنند، به صورت نمایی (توانی) افزایش پیدا می کند. این رشد نمایی مخصوصا از زمانی شروع شده است که مزیت ترافیک ارگانیک در زمینه بازاریابی اینترنتی برای همگان آشکار شده است.

دلایل طراحی مجدد وب سایت از نظر سئو

دلایل طراحی مجدد وب سایت از نظر سئو

طراحی جذاب و زیبای وب سایت، به زمان احتیاج دارد. انجام این کار علاوه بر زمان، مستلزم انرژی و گاه هزینه بسیار زیادی می باشد. 
اینترنت نیز همانند فناوری های دیگر با سرعت زیاد در حال تغییر است. کاربران از دستگاه های گوناگونی برای مشاهده وب سایت ها استفاده می کنند. شما نیز برای آنکه کاربران را در وب سایت خود نگه دارید، باید به صورت مداوم خود را به روز کرده و با تغییرات به وجود آمده وفق دهید.

طراحی پلن بازاریابی برای جستجوی صوتی دستیار صوتی

طراحی پلن بازاریابی برای جستجوی صوتی – دستیار صوتی

طراحی پلن بازاریابی (Marketing plan) در عصر جدید دیجیتال، از راههای موفقیت در بازاریابی اینترنتی می باشد. نوشتن طرح توجیهی بازاریابی اینترنتی به کمک مارکتینگ پلن، جهت موفقیت در کسب و کار اینترنتی شما موثر می باشد.
در این مطلب که ترجمه ای از پست منتشر شده در سایت MOZ می باشد، شما را راهنمایی می کنیم که چگونه برای جستجوی صوتی آمادگی لازم را کسب کنید. همچنین به موازات آن این مسئله را یادآوری می کنیم که صنعت ما بسیار بزرگ، در هم پیچیده و تحول پذیر است و اینکه مسلما باید برای این تحول ها آماده باشیم.


 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید: