روش های کارای تبلیغات

4 اشتباه رایج در تجارت الکترونیک

4 اشتباه رایج در تجارت الکترونیک

 شما خوب می دانید که با توجه به پیشرفت تکنولوژی و اینترنت برای سازمان ها و کسب و کارهای مختلف، فضای جدید رقابتی از طریق دنیای مجازی به وجود آمده است. در این فضای رقابتی مرزهای جغرافیایی از بین رفته اند و شما می توانید با استفاده از بازاریابی اینترنتی مشتریانی را از نقاط مختلف کشور و حتی جهان به دست بیاورید.متاسفانه بازاریابان همچنان در بخش تجارت الکترونیک و کسب و کار اینترنتی اشتباهاتی را مرتکب می شوند که باعث می گردد توان رقابت را از دست داده و با شکست مواجه شوند.

10 ابزار مفید برای کسب و کار اینترنتی

10 ابزار مفید برای کسب و کار اینترنتی

ابزارهای کسب و کار اینترنتی همواره برای افرادی که میخواهند کسب و کار آنلاین خود را به طور هدفمند راه اندازی کنند و در کسب و کار خود موفق شوند، توصیه می شوند. به همین منظور در این مطلب قصد داریم بهترین ابزار کسب و کار اینترنتی را به شما معرفی کنیم.

7 راه افزایش فروش برای مدیران کسب و کار

7 راه افزایش فروش برای مدیران کسب و کار

کسب و کارهای اینترنتی و تجارت الکترونیک در آینده با سرمایه گذارانی از شرکت های فعال در این حوزه رو به رو خواهند شد که پیش بینی می شود تا سال 2020، سرمایه گذاری این بخش به مبلغی در حدود 29/79 میلیارد دلار برسد. از این رو بیشتر فعالان در زمینه تجارت الکترونیک در صدد رفع ایرادات و تمرکز بیشتر بر روی سئو سایت و بازاریابی اینترنتی هستند.
به همین جهت در این مقاله راهکارهای بهبود فروش را بررسی خواهم کرد. امیدوارم این مقاله مورد توجه شما قرار بگیرد. 

جستجوی معنایی چیست

جستجوی معنایی چیست؟

تاثیر جستجوی معنایی (Semantic Search) این روزها بسیار زیاد شده است. با درک هدف کاربر از پرس و جوی انجام شده، دقت نتایج موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ به طور قابل توجهی افزایش یافته است.
امروزه نتایج صفحات جستجو شده (SERP) به طور شگفت آوری تغییر یافته است زیرا در جستجوی محلی، تشخیص صدا، یادگیری زبان ماشین و سایر علوم مرتبط در مبحث جستجوی معنایی پیشرفت های بی نظیری حاصل شده است و این تغییرات در سال های آتی نیز ادامه خواهد داشت.در این مقاله، شما با مفهوم موتور جستجوی معنایی در وب و نحوه عملکرد آن آشنا خواهید شد.

الگوی AIDA در بازاریابی دیجیتال

الگوی AIDA در بازاریابی دیجیتال

اگر نگاهی به اینباکس ایمیل یا پیامک‌های خود داشته باشید، می‌بینید که روز به روز به تعداد پیام‌های تبلیغاتی افزوده می‌شود. می‌توان گفت که در عصر حاضر، ما مورد بمباران تبلیغاتی برندهای مختلف قرار می‌گیریم. با گسترش کانال‌های بازاریابی، اهمیت جلب‌توجه مخاطب نیز افزایش‌یافته است. چه با یک بیلبورد تبلیغاتی در بهترین و پربازدیدترین نقطه شهر و یا یک تبلیغ فیس بوکی؛ جلب‌توجه اولین قدم در ایجاد تعامل است.
در این مطلب می‌خواهیم در مورد مفهومی صحبت کنیم که می‌تواند در فهم فرآیند «از جستجو تا خرید» بسیار کمک‌کننده باشد. 

بازاریابی فروشگاه اینترنتی در شبکه های اجتماعی

بازاریابی فروشگاه اینترنتی در شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی، ابزار قدرتمندی برای برندینگ و بازاریابی اینترنتی کسب و کار شماست. در این مقاله می خواهیم درباره مزیت های استفاده از ابزارها و تکنیک های شبکه های اجتماعی، به منظور اطلاع رسانی بیشتر درباره برند توضیح دهیم.

7 نکته برای استفاده از پاپ آپ بدون تاثیر منفی بر سئو

7 نکته برای استفاده از پاپ آپ بدون تاثیر منفی بر سئو

تاثیر پاپ آپ در سئو سایت برای وبسمترها اهمیت زیادی دارد چرا که آنها همواره با این سوال مواجه هستند که بالاخره از پاپ آپ ها استفاده کنیم یا خیر؟ البته بسیاری از متخصصان سئو هم درگیر مسئله ارتباط پاپ آپ و سئو شده اند؛ خصوصا از زمانی که گوگل کار تنزل ارزش آگهی های پاپ آپ تهاجمی و همچنین سایر اشکال تبلیغات بینابینی (Interstitial Ads) که به تجربه کاربری موبایل صدمه می زنند را از ژانویه 2017 آغاز کرد، این مساله تبدیل به دغدغه بسیاری از افراد شده است.

آینده جستجوی بصری و تاثیر آن بر سئو سایت

آینده جستجوی بصری و تاثیر آن بر سئو سایت

مغز انسان به گونه ای تکامل یافته است که بلافاصله تصاویر را تشخیص دهد.تشخیص تصویر یک توانایی ذاتی است که با استفاده از هزاران عصب، نرون و سیناپس محقق می شود. ما می توانیم با نگاه به یک تصویر، در 13 میلی ثانیه یا کمتر، تشخیص دهیم که این تصویر چیست.اما ساخت تکنولوژی که بتواند تصاویر را به سرعت و کیفیت انسان تشخیص دهد، پروژه خیلی عظیمی است.
در این مقاله به بحث درباره آینده جستجوی بصری و تاثیر آن بر روی شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو خواهیم پرداخت.

3 نکته برای غلبه بر موانع تولید محتوا

3 نکته برای غلبه بر موانع تولید محتوا

تولید محتوا نقش مهمی در موفقیت بازارایابی اینترنتی دارد. بعلاوه، فرایند تولید محتوا می تواند موفقیت استراتژی بازاریابی محتوایی شما را تضمین کند. بزرگترین موانع در مسیر موفقیت بازاریابی محتوایی مربوط به فرآیند این کار هستند. در این مقاله، به شما آموزش می دهیم چگونه این موانع را پشت سر بگذارید.

راهنمای اتوماسیون ایمیلی

راهنمای اتوماسیون ایمیلی

بیش از هر زمان دیگری، ثابت شده است که اتوماسیون ناجی بازاریاب ها است و یک راه سیستماتیک و پربازده برای ارسال ایمیل های تبلیغاتی، بدون فشردن دکمه Send می باشد. این کار تقریبا مثل راه اندازی پرداخت های اتوماتیک برای کارت های اعتباری و قبوض است.از آنجا که بازاریاب های ایمیلی از هر زمان دیگر پر مشغله تر هستند و مسئولیت ها و اولویت های بیشتری از قبل دارند، بازدهی، بیش از هر چیز دیگری برای آنها اهمیت دارد.

20 مکان اشتراک گذاری محتوا

20 مکان اشتراک گذاری محتوا

اگر می خواهید محتوای شما به بیشترین محبوبیت خود در میان کاربران برسد، باید علاوه بر انتشار پست در وب سایت خود باید کارهای دیگری نیز انجام دهید.
علاوه بر رسانه های اصلی مثل مدیوم (Medium)، اشتراک گذاری محتوای خود در پلتفرم های اختصاصی یا صنعتی حوزه کاری شما، می تواند به دیده شدن محتوا توسط افراد بیشتری کمک کند.اشتراک گذاری محتوا در دیگر رسانه ها عملکردی مثل بلندگو برای شدت بخشیدن به صدا دارد، هر چه در مکان های بیشتری آن را قرار دهید توسط افراد بیشتری شنیده می شوید.
آماده اید که محتوای خود را تقویت کنید و ترافیک وبسایت خود را افزایش دهید؟

بازاریابی محتوا با قانون یک درصد

بازاریابی محتوا با قانون یک درصد

اگر بازاریابی محتوایی شما کارآمد نیست، از خودتان دلیل آن را سوال کنید و بعد اصلاحات کوچکی بر روی آن پیاده کنید تا در بلندمدت تاثیرات زیاد آن را شاهد باشید.
در بازارایابی محتوایی خود با قانون یک درصد، پیشرفت را تجربه کنید. در بازاریابی اینترنتی، حرکت مداوم و آرام رمز موفقیت واقعی است. 
بازاریابی محتوایی برای بسیاری از کسب و کارها کار سختی است. چرا؟ چون نمی توانید سریعا از آن نتیجه بگیرید.

معرفی 3 سرویس تبلیغات گوگل

معرفی 3 سرویس تبلیغات گوگل

از زمان راه اندازی ادوردز (Adwords) هجده سال می گذرد و زمان تغییر برای گوگل فرا رسیده است. در این دو دهه خیلی چیزها عوض شده اند. تلفن های همراه زندگی مردم را زیر و رو کرده، هر یک از ما به کمک رسانه های اجتماعی به یک انتشار دهنده محتوا تبدیل شده ایم و تقاضا برای محتوای ویدیوئی بسیار زیاد است. این تغییرات باعث می شود صاحبان کسب و کار در استراتژی دیجیتالی خود بازنگری کنند و به همین دلیل است که گوگل تصمیم به بازسازی برند پلتفرم های سفارش تبلیغات، بازاریابی و نمایش تبلیغات خود گرفته است.

مزایای بازاریابی اینترنتی در کسب و کار

مزایای بازاریابی اینترنتی در کسب و کار

بازاریابی اینترنتی، یکی از بهترین راههای موفقیت در کسب و کار شماست. در عصر دیجیتالی که بازرگانی و کسب و کار مدام در حال تغییر و تحول است، ابزارهای بازاریابی اینترنتی و تکنیک های جدید به مدیران کسب و کار بهترین فرصت ها را برای رقابت، پایداری و حتی رشد کسب و کار به وجود می آورند. در ادامه به برخی مزایای بازاریابی اینترنتی در کسب و کارها اشاره شده است.

راه های افزایش بازدید مطالب در لینکدین

راه های افزایش بازدید مطالب در لینکدین

افزایش بازدید مطالب یکی از مواردی است که برای بازاریابی در لینکدین نیز مورد توجه است. چطور برای محتوایی که در شبکه اجتماعی لینکدین منتشر می کنیم، هزاران view بگیریم؟
 اینجا می توانید 6 کاری  را که باید انجام دهید تا هزاران View در محتوای LinkedInتان داشته باشید را مشاهده کنید:

تکتیک های تولید محتوای ویدیوی تبلیغاتی

تکتیک های تولید محتوای ویدیوی تبلیغاتی

تولید ویدئو های تبلیغاتی حرفه ای، یکی از عوامل کلیدی موفقیت بازاریابی اینترنتی می باشد. در این مقاله قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم که با چه تکنیک هایی می توانیم ویدئوهای تبلیغاتی حرفه ای را با صرف بودجه محدود بسازیم؟
اگر می خواهید ویدئوهای شما تبدیل بالایی داشته باشند، باید ویدئوهای کوتاه و جذاب تولید کنید. اینجا می توانید تکنیک های تولید ویدئوی تبلیغاتی با بودجه محدود که تبدیل بالایی نیز داشته باشند را مشاهده نمایید.

بازاریابی درون گرا یا بازاریابی درونی چیست

بازاریابی درون گرا یا بازاریابی درونی چیست؟

بازاریابی درون گرا را در زبان فارسی، بازاریابی جاذبه ای و یا بازاریابی ربایشی نیز معنی کرده اند. در واقع این نوع بازاریابی بر پایه تولید محتوای یکتا و کاربرپسند استوار است. در روند این نوع بازاریابی شما محتوای تولیدی خود را قبل از اینکه مخاطب تصمیم بگیرد که از محصول یا خدمات شما استفاده کند به دست او می رسانید و به ابهامات و سوالاتی که در ذهن او است پاسخ می دهید تا بتوانید به او کمک کنید تا راحت تر تصمیم بگیرد که از محصولات یا خدمات شما استفاده کند یا خیر.

معرفی ابزار گوگل برای بازاریابی محتوا

معرفی ابزار گوگل برای بازاریابی محتوا

همه شما خوب می دانید که چقدر در مقالات آموزش سئو تاکید کرده ایم که مهمترین اصل و پایه برای انجام سئو سایت، تولید محتوا است. به واقع سلاح اصلی شما برای اینکه از نظر گوگل جزء برترینها شناخته شوید، محتوا است.
بازاریابی محتوا با تولید محتوای منحصر به فرد گره خورده است. اما باید به یاد داشته باشید که محتوای تولیدی شما باید بهینه شده باشد و اصول سئو در آن رعایت شده باشد. به همین منظور در این مقاله قصد داریم تا به معرفی بهترین ابزار گوگل برای بازاریابی محتوا بپردازیم.

هشتگ در توییتر

هشتگ در توییتر

هشتگ در توییتر، کاربران متفاوتی که در مورد یک موضوع مشترک بحث می کنند و ارتباطی با یکدیگر ندارند را به یک جریان مشترک هدایت می کند. در واقع شما می توانید با جست وجوی یک هشتگ که مورد علاقه شما است تمامی پست های مرتبط با آن را ببینید و یا پستی را در مورد آن منتشر کنید. بنابراین هشتگ بسیار با ارزش است و لازم است که قبل از هرکاری بدانیم که در شبکه های اجتماعی مختلف مانند توییر از آنها چگونه کمک بگیریم.

هشتگ چیست

هشتگ چیست؟

توییتر به عنوان اولین شبکه اجتماعی از هشتگ استفاده کرد و آن را به شهرت رساند. بعد از آن نیز اکثر شبکه های اجتماعی محبوب مثل فیسبوک و اینستاگرام قابلیت استفاده از هشتگ را اضافه کردند. در این مقاله قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم که معنی هشتگ چیست، کاربرد هشتگ چیست و چرا به این اندازه محبوب شده و تقریبا همه افراد فعال در شبکه های اجتماعی از آن استفاده می کنند.


 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید: