روش های کارای تبلیغات

4 شبکه اجتماعی ناشناخته برای افزایش آگاهی از برند

4 شبکه اجتماعی ناشناخته برای افزایش آگاهی از برند

وقتی از شبکه های اجتماعی غیرمنتظره ای که کمتر مورد استفاده قرار می گیرند استفاده می کنید، قابلیت این را دارید که به مخاطبین تازه نفس دست پیدا کنید، اعتبار برند خود را بیشتر کنید و حتی برای وبسایت خود ترافیک بیشتری به دست آورید. ما در این مقاله تلاش کرده ایم تا کاربردی ترین پلتفرم های شبکه اجتماعی که توجه زیادی به آنها نشده است را معرفی کنیم تا به سرعت بتوانید درباره برند خود آگاهی ایجاد کنید.

سه روش بهبود کارایی سایت توسط محتوا

سه روش بهبود کارایی سایت توسط محتوا

بهبود کارایی وب سایت به کمک تولید محتوای باکیفیت و محتوای بهینه سازی شده امکان پذیر است.کسب و کار شما یک هدف دارد، چه آن هدف فروش پیتزا باشد، چه ارائه خدمات مربوط به کپی رایت.عملکرد وب سایت شما این است که خریداران بالقوه و کاربران را، به سمت هدف شما هدایت و ترغیب کند.
هرچه کاربران شما اصطکاک کمتری را هنگام جستجو تا هدایت شدن به سمت هدف، با وب سایت شما داشته باشند، کارایی سایت شما بهتر است.شما کنترل زیادی بر روی تجربه کاربر دارید.محتوا هم می تواند کارایی وب سایت شما را بهتر کرده یا از آن بکاهد

بهترین ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی

بهترین ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی

احتمالاً شما هم با شروع سال جدید اهدافی برای خود انتخاب کرده اید، از مصرف سبزیجات بیشتر تا عضویت در یک باشگاه ورزشی. اما خیلی ها می گویند تصمیمات ابتدای سال برای عمل نکردن است!در مورد اهداف شخصی شاید اینطور باشد، ولی در مورد بازاریابی، حالا زمان این رسیده که با تمام توان استراتژی خود را به اجرا درآورید.
سازماندهی و مدیریت یکی از نکات کلیدی موفقیت در بازاریابی است، بنابراین اگر تا حالا برای پلتفرم های اجتماعی تان از یک ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی استفاده نمی کردید، باید از همین امروز روش خود را تغییر دهید.

جدیدترین استراتژی بازاریابی در اینستاگرام

جدیدترین استراتژی بازاریابی در اینستاگرام

استراتژی بازاریابی اینستاگرام در افزایش فروش و موفقیت در بازاریابی اینترنتی نقش بسزایی دارد. می توانیم با اطمینان صد در صد بگوییم که در بین شبکه های اجتماعی، اینستاگرام در حال تبدیل شدن به شبکه محبوب افرادی است که می شناسیم. اما چرا مردم اینستاگرام را اینقدر دوست دارند؟

بازاریابی در اینستاگرام 13 برند مد و فشن

بازاریابی در اینستاگرام 13 برند مد و فشن

برندسازی در اینستاگرام امروزه یکی از استراتژی های بازاریابی اینترنتی می باشد. هیچ صنعت B2C دیگری مانند صنعت فشن، در اینستاگرام رونق نگرفته است.
برندهای فشن و زیبایی، با تصاویر مناسب، تبلیغات هدفمند و تخصصی و همچنین استفاده به جا از Storyهای اینستاگرام، به متخصصین تعامل با مصرف کننده در پلتفرم های محتوای بصری تبدیل شده اند. برندهایی که در هر حوزه ای مشغول به فعالیت هستند می توانند چیزهایی از فعالیت های الهام بخش این برندها یاد بگیرند.

سازگاری با آخرین speed update گوگل

سازگاری با آخرین speed update گوگل

افزایش سرعت بارگذاری صفحات وب همواره یکی از اولویت های مهم سئو سایت و دیده شدن در نتایج جستجو است، اما قبل از آخرین speed update گوگل، سرعت صفحه عمدتا برای سایت های دسکتاپ لحاظ می شد.امروزه که حتی سایت های موبایل نیز بر اساس زمان بارگذاری صفحات خود رتبه بندی می شوند، جای تعجب نیست که وب سایت ها برای جلوگیری از کاهش رتبه سایت در گوگل سرعت کافی را داشته باشند.

موفقیت در بازاریابی محتوا با ترکیب سئو و خلاقیت

موفقیت در بازاریابی محتوا با ترکیب سئو و خلاقیت

موفقیت در بازاریابی اینترنتی در گرو داشتن استراتژی محتوای عالی می باشد. چگونه سئو و خلاقیت را با هم ادغام کنیم تا در بازاریابی محتوا موفق شویم؟
جمله “سئو خلاقیت را از بین می برد” از زبان تولید کنندگان محتوا زیاد شنیده می شود. از سوی دیگر کارشناسان سئو هم اغلب می گویند که سئوی کامل و بی نقص باید بر تولید محتوای خلاق اولویت داشته باشد.
واقعیت این است که در بهترین نوع بازاریابی محتوا، خلاقیت با سئو ترکیب می شود. در این مقاله بهترین راه های ادغام خلاقیت و سئو برای موفقیت در بازاریابی محتوا را معرفی می کنیم.

استفاده از نظریه بازی در شبکه های اجتماعی

استفاده از نظریه بازی در شبکه های اجتماعی

استفاده از نظریه بازی در شبکه های اجتماعی موجب می شود با اهداف کاربران شبکه های اجتماعی آشنا شده و بازاریابی اینترنتی موفق داشته باشیم. در این مقاله قصد داریم به این مسائل بپردازیم که در شبکه های اجتماعی، ارتباطات چگونه شکل می گیرند، اهداف شکل گیری این ارتباطات چیست و چگونه می توان از آنها برای پیروزی در بازی شبکه های اجتماعی استفاده کرد.

تاثیر اینفلوئنسر مارکتینگ بر بازاریابی برندها

تاثیر اینفلوئنسر مارکتینگ بر بازاریابی برندها

اینفلوئنسر مارکتینگ یا بازاریابی افراد تاثیرگذار یکی از روش های بازاریابی برندها می باشد. سرمایه گذاری برندها بر روی اینفلوئنسر مارکتینگ (influencer marketing) بدون توجه به نگرانی هایی که درباره فریب این افراد وجود دارد افزایش یافته است.

Speed Update گوگل و افزایش سرعت سایت

Speed Update گوگل و افزایش سرعت سایت

گوگل در جریان تلاش های خود جهت بهبود تجربه کاربری که طی آن AMP نیز معرفی شد، این کمپانی حالا Speed Update را نیز به تمامی کاربران ارائه داده است. Speed Update گوگل بر تمامی کاربران اعمال می شود. این آپدیت چه تاثیری بر روی شما خواهد داشت؟

نقش هوش مصنوعی در بازاریابی

نقش هوش مصنوعی در بازاریابی

 هوش مصنوعی (Artificial Intelligence) در چند سال اخیر پیشرفت بزرگی داشته و به سرعت در حال محاصره دنیای بازاریابی است. از دستیارهای دیجیتالی مانند الکسا و Google Home گرفته تا siri و الگوریتم های جستجو، هوش مصنوعی به مصرف کنندگان اجازه می دهد به سرعت، به اطلاعاتی که می خواهند دسترسی یابند.کاربرد هوش مصنوعی در بازاریابی را در این مقاله مطرح می کنیم.

گامهای مهم در طراحی تبلیغات جذاب

گامهای مهم در طراحی تبلیغات جذاب

آگهی های تبلیغاتی ، علاوه بر اینکه باید ویژگیهای کالا را با دقت و به درستی معرفی کنند باید بتوانند مخاطبان و مشتریان بیشتری را نیز جذب کنند.
برای جذب مشتریان بیشتر ، علاوه بر اینکه نیازهای مشتریان یکی از عوامل اصلی در جذب آنها به سمت کالای معرفی شده است بلکه جذابیت های تبلیغاتی نیز اثر چشم گیر و مهمی دارند. به همین دلیل در این مقاله سعی شده است به نکات مهم و اساسی برای طراحی یک آگهی تبلیغاتی جذاب پرداخته شود. در ادامه به ویژگیهای یک پیام تبلیغاتی جذاب اشاره می شود.

گامهای مهم و اولیه در جهت تهیه پیام های تبلیغاتی مناسب

گامهای مهم و اولیه در جهت تهیه پیام های تبلیغاتی مناسب

آگهی تبلیغاتی یکی از ابزارهای مهم در معرفی کالا و خدمات می باشد که علاوه بر نقش معرفی کالا می تواند در جذب مشتریان یا عدم جذب آنها نقش بسزایی داشته باشد.بنابراین ، متنی که برای یک آگهی تبلیغاتی تهیه و مورد استفاده قرار می گیرد لازم است در عین حال که متناسب می باشد ، ویژگیهایی مانند جذابیت ، بیان قوی و تأثیر گذاری نیز داشته باشد. به همین منظور در این مقاله شما را با اصول و راهکارهای مناسب جهت تهیه یک آگهی تبلیغاتی مناسب آشنا خواهیم کرد.

نکات ضروری و مهم جهت تبلیغات اینترنتی

نکات ضروری و مهم جهت تبلیغات اینترنتی

گسترش فضاهای اینترنتی و مجازی ، بستر مناسبی برای فعالیتهای مختلف در کسب و کارها و مشاغل ایجاد کرده است. یکی از فعالیتهای مهم در هر کسب و کاری “تبلیغات” می باشد. بنابراین ، استفاده از فضاهای اینترنتی و مجازی در تبلیغات غیر قابل اجتناب بوده و تمامی صاحبان مشاغل و کسب و کارها برای تبلیغات وسیع و دسترسی عموم مردم بدان باید از فضاهای مجازی و اینترنتی بهره ببرند. بر همین اساس لازم است شرکتها ، سازمانها ، افراد و مشاغل مختلف ، نکاتی ضروری و مهم که جهت تبلیغ های اینترنتی مؤثر است را مد نظر قرار داده و رعایت کنند. در این مقاله سعی شده است به این نکات مهم اشاره می شود.

بازاریابی حسی Sensitive marketing چیست و چه کاربردی دارد

بازاریابی حسی Sensitive marketing چیست و چه کاربردی دارد؟

همه چیز در مورد بازاریابی حسی یا Sensitive marketing  را در این مقاله متوجه خواهید شد.

بهترین تبلیغ را چگونه بسازیم

بهترین تبلیغ را چگونه بسازیم؟

همان گونه که مشهود است، تبلیغات در حال رسیدن به بالاترین حد اشباع خود است و هم اکنون زمان طلوع روابط عمومی است.همان گونه که می بینید در یک منطقه شهری با تبلیغات متعددی در مترو، تابلو سردر فروشگاه ها، ایستگاه اتوبوس، پیامک تبلیغاتی، پیام های تلویزیونی و … مواجه هستیم و این در حالی است که هر فرد فقط می تواند تعداد مشخصی از آنها را در پایان روز به یادآوری نماید.

کمپین بازاریابی با هدف برندسازی چه مشکلاتی دارد

کمپین بازاریابی با هدف برندسازی چه مشکلاتی دارد؟

محیط رسانه ای جدید جهت برند و برند سازی، مشکلات پیش روی بازاریابان را در زمینه طراحی برنامه های موثر و کارا در عرصه ارتباطات بازاریابی مشکل تر از گذشته نموده است.
طراحی حرفه ای برنامه ها و کمپین های ارتباطات برند، نیازمند برنامه ریزی دقیق و استفاده از خلاقیت است. اکنون برخی از ابزارهای مفید برای کسب اهداف مناسب در طراحی و برنامه ریزی برنامه ها و کمپین های برند و برندسازی را معرفی می نماییم. 

تبلیغات در شبکه های اجتماعی چه راهکارهایی دارد

تبلیغات در شبکه های اجتماعی چه راهکارهایی دارد؟

این مطلب به راهکارهای تبلیغات در شبکه های اجتماعی می پردازد.

کلینیک محصول چیست و چه زمانی باید کلینیک محصول اجرا شود

کلینیک محصول چیست و چه زمانی باید کلینیک محصول اجرا شود؟

کلینیک محصول یک متد تحقیقات بازاریابی می باشد که به کمک آن انتظارات مشتری ها در مورد محصولات و خدمات شرکت مورد بررسی قرار می گیرد و واحدهای مختلف از قبیل واحد تولید ، تحقیق و توسعه ، بازاریابی شرکت تصمیمات خود را در مقاطع مختلف بر اساس این نظرات اتخاذ می نماید.

تبلیغات پنهان یعنی چه روش های انجام تبلیغات پنهان کدامند

تبلیغات پنهان یعنی چه ؟ روش های انجام تبلیغات پنهان کدامند؟

تبلیغات پنهان روشی است برای رقابت، که از سوی مشاوران بازاریابی توصیه می شود.همانطور که می دانید عنصر رقابت در تمامی کسب و کار ها هر روز پر رنگ تر می شود و همانطور که می دانید امروزه شرکت ها تمایل دارند که با استفاده از روش های جدید در معرض دید مشتریان قرار بگیرند، البته آنها بر دو عامل صرفه جویی زمان و هزینه تاکید بسیار دارند، برای رسیدن به همین امر مشاوران بازاریابی از روش تبلیغات پنهان استفاده کرده و به نمایش و معرفی محصولات و خدمات در موقعیت های هوشمندانه مثل فیلم ها، شبکه های خبرگذاری، کتب، بازی های کامپیوتری، نت، پویا نمایی (انیمیشن) و مجله ها می پردازند.


 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید: