روش های کارای تبلیغات

تاثیر اینستاگرام در تبلیغات و بازاریابی

تاثیر اینستاگرام در تبلیغات و بازاریابی

به طور کلی تبلیغات در اینستاگرام یکی از بهترین شیوه های تبلیغاتی در رسانه های اجتماعی می باشد و این نوع تبلیغات برای کلیه صنایع بسیار مهم و با اهمیت است و سعی کنید که کلیه محصولات تولیدی سازمان خود را در اینستاگرام معرفی نمایید تا هم محصولات و هم برند شما در این رسانه اجتماعی تبلیغاتی معرفی گردد.
اینستاگرام یکی از پر کاربرترین و قدرتمند ترین شبکه های اجتماعی برای معرفی کالاهای صنایع گوناگون در سراسر دنیا می باشد، البته شایان ذکر است که وسیله مناسبی برای برندسازی بر پایه تبلیغات نیست.

مدیریت بازاریابی و فروش و تبلیغات چه جایگاهی در شرکت ها دارد

مدیریت بازاریابی و فروش و تبلیغات چه جایگاهی در شرکت ها دارد؟

مدیریت بازاریابی و فروش و تبلیغات Marketing management دارای جایگاه بسیار وسیعی در شرکت های بزرگ و حتی کوچک و متوسط می باشد. در این مقاله کوتاه به تشریح این جایگاه می پردازیم.

مشاور تبلیغات و بازاریابی

مشاور تبلیغات و بازاریابی

مشاور تبلیغات و بازاریابی فرد یا افرادی هستند که احاطه کامل بر دو موضوع بازاریابی و تبلیغات دارند. بدین ترتیب که هم جنبه مختلف تبلیغات را می شناسند و هم به ابعاد متعدد بازاریابی آگاهی دارند.

کاربرد رپرتاژ آگهی تبلیغاتی

کاربرد رپرتاژ آگهی تبلیغاتی

رپورتاژ آگهی Advertorial  مطلبی است که ظاهری شبیه به سایر مقالات و مطالب دارند اما در واقع باسفارش قبلی و با هدف تبلیغ برای یک شرکت یا سازمان تجاری تهیه شده اند.

تبلیغ برای برند یا تبلیغ برای بازاریابی محصول

تبلیغ برای برند یا تبلیغ برای بازاریابی محصول

بیشتر تبلیغات سعی می کنند تا ما را مجبور سازند تا به جای سایر برند های تجاری ، برند مورد نظر را بخریم و نه مستقیما محصولات را بخریم.اغلب شرکت های تبلیغاتی متمرکز بر تاثیرات تبلیغات جهت فروش و بازاریابی محصول بود که می توانند به شرط یکسان بودن سایر موارد تعادل ترازو را به نفع یک برند برهم بزنند و یا بر تصمیم ما مبنی بر خریدن و یا نخریدن یک محصول براساس انتخاب نحوه وزن دادن ما به نام های تجاری تاثیر گذارند.

تبلیغات برای فروش دارای چه استاندارد هایی است

تبلیغات برای فروش دارای چه استاندارد هایی است؟

تبلیغات برای فروش موضوع این مقاله است. قبل از اینکه شروع به تبلیغ کالا و خدمات خود نمایید لازم است دستورالعمل مشخصی برای این کار داشته باشید.در غیر این صورت ممکن است هزینه و خسارت زیادی را متحمل شوید. 
بنابراین ، قبل از شروع طرح ریزی برای تبلیغات برای فروش موارد زیر را رعایت کنید.

3 نکته در مورد بازاریابی به کمک وب سایت شما

3 نکته در مورد بازاریابی به کمک وب سایت شما

گسترش فناوری های جدید و استفاده از اینترنت در سالهای اخیر موجب شده ، استفاده از وب سایتهای اینترنتی یکی از الزامات در هر کسب و کاری باشد. امروزه ، هر فردی برای اینکه کالا یا خدمات مورد نیاز خود را به دست بیاورد ، ابتدا به سراغ اینترنت رفته و اطلاعات لازم را از آنجا به دست می آورد و با شرکتها و سازمانهایی که می تواند از طریق آنها کالا و یا خدمات مورد نیاز خود را به دست بیاورد آشنا می شود.

روش های بازاریابی پارتیزانی و مراحل اجرای بازاریابی پارتیزانی

روش های بازاریابی پارتیزانی و مراحل اجرای بازاریابی پارتیزانی

بازاریابی پارتیزانی یا چریکی به معنی استفاده از راهبردهای کاملاً عادی و روشهای معمولی ولی با نتیجه عالی است.
از آنجا که در تجارتهای محدود و در سطح کوچک ، سرمایه برای تبلیغات کم است این روش بسیار مناسب است. در این نوع بازاریابی کردن باید قدرت و توانایی خطر کردن بالا باشد در حالی که در کسب و کارها و تجارتهای کلان کمتر از این روش استفاده می شود.

نکات کلیدی برای وب سایت شرکت شما چیست

نکات کلیدی برای وب سایت شرکت شما چیست؟

هدف وب سایت شرکت موضوع این مقاله کوتاه است. وب سایت شرکت برای کسب و کارهای مختلف، متفاوت است. پس اختصار به نکاتی در مورد وب سایت شرکت می پردازیم.

انواع بازاریابی ایمیلی و مزایای آن

انواع بازاریابی ایمیلی و مزایای آن

بازاریابی ایمیلی ، جریانی است که هم از لحاظ تعداد و هم کیفیت ، روز به روز در حال افزایش است. علت اینکه امروزه در بسیاری از کسب و کارها سعی می کنند از بازاریابی ایمیلی یا دیگر شیوه های مجازی و اینترنتی برای تبلیغات و بازاریابی استفاده کنند ، جنبه اقتصادی و به صرفه بودن آنهاست.

روشهای مختلف تبلیغ در بازاریابی پارتیزانی

روشهای مختلف تبلیغ در بازاریابی پارتیزانی

تبلیغات در بازاریابی پارتیزانی نوعی از بازاریابی است که شرکتها به ویژه شرکتهای کوچک یا تازه تأسیس که بودجه چندانی ندارند قصد دارند با کمترین هزینه و بودجه بیشترین نتیجه را بگیرند. بنابراین ، در ادامه به روشهای تبلیغاتی این نوع از بازاریابی پرداخته می شود.

عوامل تأثیر گذار بر تصمیم مشتریان

عوامل تأثیر گذار بر تصمیم مشتریان

عوامل تأثیر گذار در خرید مشتریان بسیار زیاد اما اغلب در یک راستا هستند بر اینکه فردی اقدام به خرید کالا یا خدماتی بکند عوامل متعددی نقش دارند. به بیان دیگر ، عوامل متعددی بر تصمیم مشتریان تأثیر می گذارند تا مشتریان دست به خرید یک محصول بزنند.3 عامل از
آگاهی از این عوامل می تواند به صاحبان شرکتها و تولید کنندگان و مدیران بازاریابی و فروش کمک کند تا در طراحی محصولات به این عوامل توجه داشته و در نتیجه بتوانند بعد از تولید کالای مورد نظر ، بازار لازم برای آن را نیز داشته باشند. 

لزوم بهینه کردن هزینه های تبلیغاتی

لزوم بهینه کردن هزینه های تبلیغاتی

با اینکه تبلیغات یکی از بخشهای مهم هر کسب و کاری هست ولی لازم است هزینه هایی که در این بخش صرف می شود کمی سر و سامان داده شود و هزینه های اضافی کاهش پیدا کند. زیرا اگر تنها به فکر کاهش هزینه های تبلیغاتی و بازاریابی خود باشید باید آگاه باشید که موفقیت چندانی نمی توانید به دست بیاورید و یکی از مهم ترین بخشهای خود را از دست خواهید داد. پس لازم است به فکر بهینه کردن هزینه های تبلیغاتی خود باشید.

شکل ظاهری یک بروشور تبلیغاتی چگونه باید طراحی شود

شکل ظاهری یک بروشور تبلیغاتی چگونه باید طراحی شود؟

بروشورها مانند خلاصه هایی هستند که در جریان بازاریابی شما به دست مشتریان و مخاطبان خود می دهید و به صورت خلاصه به معرفی خود می پردازید. بنابراین معرفی کردن خودتان و محصولاتتان توسط هر ابزاری ، پیچیدگیهای خاص خود را دارد که باید مد نظر قرار گیرند.

تکنیکهای ارتباط بازاریابی و ارتباطات بازاریابی و فروش

تکنیکهای ارتباط بازاریابی و ارتباطات بازاریابی و فروش

امروزه در رقابتهای جهانی در بازاریابی ، ارتباط بازاریابی یکی از مهمترین و در عین حال تأثیر گذارترین ابزار به شمار می رود.
در رقابتهای ملی و بین المللی در زمینه ابزار بازاریابی می توان ابزارهای ارتباط بازاریابی را شامل موارد زیر دانست: البته در نظر داشته باشید که ارتباطات بازاریابی ” marketing communications ” با این مقاله کمی متفاوت است.

هدیه مجانی روشی جذاب در بازاریابی

هدیه مجانی ، روشی جذاب در بازاریابی

هر روز از کنار برخی افراد و فروشنده ها ، بویژه افرادی که به فروش محصولات کوچک و نه چندان گران قیمت مشغول هستند می گذریم که نمونه های کوچکی از کار خود را به شکل رایگان به ما هدیه می دهند تا بعد از آزمودن کیفیت آن ، بتوانند در ما انگیزه کافی برای خرید ایجاد کنند.

نکته های تبلیغاتی مهم در فروش و بازاریابی

نکته های تبلیغاتی مهم در فروش و بازاریابی

مشاوران ازاریابی همواره بر این نظر تاکید دارد که بهتر است پیش از اقدام به تبلیغ محصولاتتان ، به تمامی زوایای آن به درستی فکر کنید.
در صورتی که به جنبه های مختلف محصول و اقدامات خود بیاندیشید و برنامه ای را طراحی کنید می توانید پیش بینی کنید که در آینده سهم سود شما بیشتر از ضرر و زیانتان خواهد بود. در اینجا مشاوره بازاریابی به نکاتی اشاره خواهیم کرد که می تواند شما را در امر تبلیغات یاری کند.

آموزش استفاده از هشتگ در تبلیغ و بازاریابی

آموزش استفاده از هشتگ # در تبلیغ و بازاریابی

هشتگ ها نمادهای پیشوندی هستند که معمولاً قبل از موضوعی می آیند که داده ها یا اطلاعات زیادی در شبکه های اجتماعی درباره آنها وجود دارد.
از این نماد برای برجسته کردن یک مطلب و پیگیری راحت تر تمامی مطالبی که در خصوص یک موضوع است در شبکه های اجتماعی استفاده می شود. این واقعیت غیر قابل انکار است که امروزه شبکه های اجتماعی گسترش چشمگیری داشته است و در تمامی جنبه های زندگی مردم ، صنایع ، بازار ، دولتها و غیره تأثیر داشته است. بنابراین ، لازم است در تبلیغ و بازاریابی نیز از این اهرم بسیار مهم و پر کاربرد غافل نباشید و بهترین و مناسب ترین استفاده ها را داشته باشید. 

بازاریابی متقابل یا Cross Promotion راهکار مناسب برای افراد پر مشغله

بازاریابی متقابل یا Cross-Promotion ، راهکار مناسب برای افراد پر مشغله

بازاریابی متقابل یا Cross-Promotion به نوعی از بازاریابی اطلاق می شود که در آن شما با همکاران یا دیگر افراد و شرکتها در امر تبلیغات و بازاریابی همکاری می کنید.
این روش برای افرادی که پر مشغله هستند می تواند بهترین راه باشد که با کمترین تلاشی به بیشترین نتیجه برسند و مشتریان مورد نظر خود را جذب کنند. هنگامی که شما با شرکتها و دیگر افرادی که دارای اعتبار هستند به گونه ای که در بازاریابی متقابل اتفاق می افتد ارتباط برقرار می کنید ، یعنی به تبلیغ کالا یا خدمات آنها می پردازید و آنها نیز در مقابل به تبلیغ کالای شما می پردازند. با این روش می توانید خودتان را قابل اعتمادتر نشان دهید و به شکل موثرتری در ذهن مخاطبان ماندگار شوید.

چه میزان اطلاعات و تصاویر در کاتالوگها قرار دهیم

چه میزان اطلاعات و تصاویر در کاتالوگها قرار دهیم؟

طراحی کاتالوگها در بسیاری از زمینه ها می تواند به کسب و کار یا حرفه و تخصص شما هویت ببخشد.
بهتر است در طراحی آنها دقت لازم را به خرج دهید. کاتالوگهایی که با رعایت موارد و نکات ظریفی طراحی می شوند می توانند با سرعت بیشتری در ذهن مخاطبان جای بگیرند و قدرت ماندگاری بیشتری نیز دارند. پس بهتر است به برخی نکات و تکنیکهای ریز ولی مهم توجه کنید تا کاتالوگهای جذاب و مفیدی طراحی کنید. در اینجا با برخی از موارد و تکنیکهای مهم در طراحی کاتالوگ آشنا می شویم.


 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید: