روش های کارای تبلیغات

معرفی چند تکنیک سئوی ON PAGE برای قرار گرفتن در رتبه اول گوگل

معرفی چند تکنیک سئوی ON-PAGE برای قرار گرفتن در رتبه اول گوگل

وقتی‌که در مورد بهینه‌سازی وب‌سایت یا محتوا صحبت می‌کنیم، 2 فاکتور اصلی را باید مدنظر داشته باشیم:
  • بهینه‌سازی On-page
  • بهینه‌سازی Off-page
در این مطلب می‌خواهیم در مورد بهینه‌سازی On-page صحبت کنیم و تکنیک‌هایی را در این زمینه با شما به اشتراک بگذاریم که به کمک آن‌ها بتوانید در رتبه‌های برتر جستجوی گوگل قرار بگیرید.

تأسیس امپراتوری در شبکه‌های اجتماعی با فرمت‌ های محتوای ویدئویی

تأسیس امپراتوری در شبکه‌های اجتماعی با فرمت‌ های محتوای ویدئویی

برندها در شبکه‌های اجتماعی تمایل دارند بر روی محتوای خلاقانه تمرکز کنند. از این‌رو، آگاهی از انواع فرمت‌ های محتوای ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی و ترکیب خلاقانه آنها یک گام ضروری برای برندینگ آنلاین به ویژه در شبکه‌های اجتماعی است.
در این مطلب می‌خواهیم انواع فرمت‌های محتوای ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی مبتنی بر ویدئو را با شما به اشتراک بگذاریم که با ترکیب خلاقانه آن‌ها می‌توانید مانند برندهای کلاس جهانی در شبکه‌های اجتماعی عمل کنید و امپراتوری خودتان را تأسیس کنید.

راهنمای جامع شناسایی مخاطبان هدف آنلاین

راهنمای جامع شناسایی مخاطبان هدف آنلاین

کدام‌یک برای شما مهم‌تر است؟ ترافیک یا تبدیل؟ اگر 50 هزار بازدید از یک وب‌سایت قدیمی و 500 بازدید از یک وب‌سایت مشهور بازاریابی برای من ارسال کنید، تاثیر کدام‌یک از آن‌ها روی کسب‌وکار بیشتر خواهد بود؟ شناسایی مخاطبان هدف برای هر کسب و کاری از اهمیت بالایی برخودار است. در این مطلب یاد خواهید گرفت که چگونه و از چه طریقی مخاطبان هدف آنلاین خود را شناسایی کنید.

ابزار تحلیلی اینستاگرام راز موفقیت برندینگ در اینستاگرام

ابزار تحلیلی اینستاگرام راز موفقیت برندینگ در اینستاگرام

تحلیل اینستاگرام یکی از بخش‌های مهم هر استراتژی بازاریابی اینستاگرامی است. بدون تحلیل، تلاش‌های بازاریابی اینستاگرامی بی‌فایده‌ست. استفاده از ابزار تحلیلی اینستاگرام، برای پاسخ‌گویی به سوالات شما در راستای نیل به اهداف حضور برندتان در شبکه‌های اجتماعی ضروری است.

5 قدم تا شروع بازاریابی ویدئویی

5 قدم تا شروع بازاریابی ویدئویی

اگر وقتی نام «بازاریابی ویدئویی» به گوشتان می‌رسد ناخودآگاه تمثیلی از یک جنبه ترسناک بازاریابی در ذهنتان تداعی می‌شود، باید بگویم که شما تنها نیستید. در هر دقیقه، حدود 72 ساعت ویدئو روی سرویس یوتیوب آپلود می‌شود و سرویس‌هایی مانند فیس‌بوک، ویمو، دیلی موشن و ویستیا نیز هرکدام مشتریان خاص خود را دارند.
این میزان آپلود ویدئو در بستر اینترنت، نشانگر این است که اهمیت بازاریابی ویدئویی در سالیان اخیر رشد چشمگیری داشته است؛ بنابراین ساخت ویدئوهایی جذاب که بتوانند تعامل با مخاطبان را افزایش دهند و همچنین برای کسب‌وکار ارزش‌آفرین باشند، به یک ضرورت تبدیل شده است.
در این مطلب شما یاد خواهید گرفت که چگونه به بازاریابی ویدئویی خود ارزش اضافه کنید و از بهترین استراتژی‌ها و ترفندهای این حوزه نیز آگاه خواهید شد.

چگونه نقشه سفر مشتری را طراحی کنیم

چگونه نقشه سفر مشتری را طراحی کنیم؟

در این مطلب در مورد نقشه سفر مشتری (customer journey) صحبت خواهیم کرد و به شما یاد خواهیم داد که چگونه این نقشه را تهیه و تدوین کنید.

راهنمای کامل طراحی تقویم محتوا برای شبکه‌های اجتماعی

راهنمای کامل طراحی تقویم محتوا برای شبکه‌های اجتماعی

طراحی تقویم محتوا به شما اجازه می‌دهد محتوای برندتان را چندین بار در طول روز در زمان مناسب به دست مخاطبین هدف‌تان برسانید. هر کمپین موفق در شبکه های اجتماعی از یک زیرساخت و برنامه محتوایی قدرتمند از جمله طراحی تقویم محتوا برخوردار است. طراحی تقویم محتوا به فعالیت‌های توزیع محتوا در شبکه‌های اجتماعی شکل می‌بخشد و به شما کمک می‌کند منابع خود را سازماندهی نمایید و از دگر سو، به صورت هوشمندانه زمان‌های خود را مدیریت نمایید و به اهداف کمپین تبلیغاتی خود دست یابید. 
در این مطلب قصد داریم به راهنمای کامل طراحی تقویم محتوا برای شبکه‌های اجتماعی به ویژه اینستاگرام (محبوب‌ترین شبکه اجتماعی این روزها) بپردازیم. با ما همراه باشید.

معرفی چند تکنیک برای افزایش سرعت بارگذاری وب‌سایت

معرفی چند تکنیک برای افزایش سرعت بارگذاری وب‌سایت

به نظر شما، افراد تا چه حد برای بارگذاری وب‌سایت شما صبر می‌کنند؟ 10 ثانیه؟ 20 ثانیه؟ 1 دقیقه؟ این روزها به دلایل متعددی که همه می‌دانیم، کاسه صبر افراد به‌راحتی هرچه‌تمام‌تر لبریز می‌شود و این موضوع علاوه بر تهدیدات اجتماعی، می‌تواند از طریقی روی کسب‌وکار نیز تاثیر منفی داشته باشد. در این مطلب می‌خواهیم در مورد روش‌هایی صحبت کنیم که به‌وسیله آن‌ها بتوانید سرعت بارگذاری وب‌سایت خود را بهبود دهید.

برترین ابزارهای مدیریت پیج ویژه مدیران بازاریابی دیجیتال

برترین ابزارهای مدیریت پیج ویژه مدیران بازاریابی دیجیتال

یکی از گام‌های عملیاتی اجرای موفقیت‌آمیز استراتژی کمپین‌های تبلیغاتی در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، استفاده آگاهانه و صحیح از ابزارهای مدیریت پیج است. ما امروز قصد داریم مهمترین ابزارهای مدیریت پیج را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با صرفه جویی در زمان و هزینه، بهترین نتایج را از کمپین تبلیغاتی خود در شبکه‌های اجتماعی بدست آورید.

مانند پادشاهان کمپین تبلیغاتی در شبکه‌های اجتماعی گام بردارید

مانند پادشاهان کمپین تبلیغاتی در شبکه‌های اجتماعی گام بردارید

تا پنج سال پیش، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی در حوزه بازاریابی ، مفهوم تازه‌ای بود. به طوریکه بسیاری از برندهای بزرگ در حوزه مؤسسات آموزشی، رستوران‌ها، هنرمندان خلاق، شرکت‌های مطرح نرم‌افزاری تلاش کردند برای دستیابی به اهداف کسب و کار خود (مانند افزایش سهم آگاهی برند در شبکه های اجتماعی و افزایش conversion)، از پتانسیل بازاریابی شبکه‌های اجتماعی استفاده نمایند. بنابراین، بسیاری از برندهای بزرگ و جهانی مانند پادشاهان فضای شبکه اجتماعی، به سمت طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی در فضای سوشال روی آورند تا بتوانند مخاطب هدف را به برندشان متصل نمایند. در این مطلب قصد داریم نکاتی را معرفی کنیم تا مانند پادشاهان در شبکه‌های اجتماعی قدم بردارید. با ما همراه باشید.


15 تکنیک داستان‌سرایی برای برندها

15 تکنیک داستان‌سرایی برای برندها

صفحه «درباره ما» در وب‌سایت ازجمله صفحاتی است که بازدید نسبتا زیادی را به خود اختصاص می‌دهد؛ اما کاربران بعد از بازدید از این صفحه، چه‌کاری را انجام می‌دهند؟ آیا در وب‌سایت می‌مانند؟ به آفرهای شما نگاه می‌کنند؟ برای اطلاعات بیشتر با شما تماس می‌گیرند یا ناپدید می‌شوند؟
یکی از ترفندهایی که بتوانید بازدیدکنندگان را در سایت نگه‌دارید و آن‌ها را به مشتری تبدیل کنید، این است که سراینده داستان‌هایی قدرتمند باشید. داستان‌هایی که می‌توانند مانند یک رمان یا فیلم سینمایی، توجه بازدیدکننده را به خود جلب کنند.
در این مطلب قرار است 15 تکنیک برتر داستان‌سرایی را با شما به اشتراک بگذاریم که به‌وسیله آن‌ها می‌توانید بازدیدکنندگان را از یک بازدیدکننده صرف به مشتری تبدیل کنید.

بازاریابی محتوای ویدیویی در سوشال مدیا مانند اینفلوئنسرهای بزرگ

بازاریابی محتوای ویدیویی در سوشال مدیا مانند اینفلوئنسرهای بزرگ

بازاریابی محتوای ویدیویی در سوشال مدیا این روزها به یکی از فرمت های محتوایی قدرتمند و بسیار جذاب در شبکه های اجتماعی تبدیل شده است که توجه بسیاری از برندها، مدیران بازاریابی و اینفلوئنسرها را به خود جلب کرده است. این روزها شاهد ظهور ستارگان درخشانی در شبکه های اجتماعی ویدیویی هستیم که به خوبی از پتانسیل بازاریابی محتوای ویدیویی در سوشال مدیا برای تحقق اهداف خود و کسب ثروت بهره مند می شوند.در این مطلب قصد داریم به شما روش هایی را معرفی کنیم تا بتوانید مانند اینفلوئنسرهای بزرگ شبکه های اجتماعی مانند آپارات یا یوتیوب برندی محبوب و مشهور خلق نمایید.

در شبکه های اجتماعی مخاطبین را با محتوای مناسب ویروسی کنید

در شبکه های اجتماعی مخاطبین را با محتوای مناسب ویروسی کنید.

یکی از رازهای کلیدی موفقیت برندینگ در شبکه های اجتماعی، تولید محتوای منحصر به فرد و ویروسی (viral) می باشد که بتواند به خوبی با مخاطب هدف ارتباط برقرار نماید و دست به دست به اشتراک گذاشته شود.در این مطلب نکات کلیدی طراحی پست برای شبکه های اجتماعی را معرفی خواهیم کرد که به شما کمک می کند محتوای خود را ویروسی کنید و در جامعه هدف برند و کسب و کارتان پخش کنید. با ما همراه باشید.

موتورهای جستجو چگونه صفحات وب‌سایت را رتبه‎بندی می‌کنند

موتورهای جستجو چگونه صفحات وب‌سایت را رتبه‎بندی می‌کنند؟

در این مطلب می‌خواهیم در مورد نحوه رتبه‌بندی صفحات توسط موتورهای جستجو صحبت کنیم. در این مطلب، به‌طور خاص، در مورد الگوریتم‌های کلاسیک رتبه‌بندی وب صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

چگونه از کلمات کلیدی LSI برای افزایش ترافیک سایت استفاده کنیم

چگونه از کلمات کلیدی LSI برای افزایش ترافیک سایت استفاده کنیم؟

تمامی افرادی که مالک یک وب‌سایت هستند، همیشه باید به دنبال روش‌های جدید برای بهبود رتبه خود بگردند؛ اما یکی از بهترین استراتژی‌ها برای بهبود سئو، استفاده از کلمات کلیدی LSI است.
با استفاده از کلمات کلیدی LSI، شما قادر خواهید بود تا محتواهای مرده خود را احیا کنید و با محتواهای تازه، به رتبه‌های برتر موتورهای جستجو دست‌یابید.در این مطلب می‌خواهیم به شما یاد بدهیم که چگونه از کلمات کلیدی LSI برای افزایش ترافیک سایت استفاده کنید.

شگفت انگیزترین جعبه ابزار تولید محتوای تعاملی

شگفت انگیزترین جعبه ابزار تولید محتوای تعاملی

آینده محتوا امروزه به سمت محتوای تعاملی سوق پیدا می‌کند به طوری که تجربه منحصر به فرد و خاطره انگیزی برای مخاطبین ارائه نماید. محتوای تعاملی مشارکت و تعامل مخاطبین را بر می‌انگیزد و به افزایش فرصت‌های فروش و آگاهی برند شما منجر می‌شود. ما دراین مطلب قصد داریم شگفت انگیزترین جعبه ابزار تولید محتوای تعاملی را به شما معرفی نماییم تا بتوانید با استفاده از این جعبه ابزار به طراحی و تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی و سایت خود بپردازید.

چگونه میزان موفقیت کمپین‌های بازاریابی محتوایی را اندازه بگیریم

چگونه میزان موفقیت کمپین‌های بازاریابی محتوایی را اندازه بگیریم؟

اندازه‌گیری میزان اثرگذاری کمپین بازاریابی محتوایی ازجمله اقدامات مهمی است که باید توسط بازاریابان صورت بگیرد. با آنالیز کمپین‌های خود می‌توانید دریابید که نقاط ضعف و قدرت شما کدام‌اند و در کمپین‌های بعدی باید روی چه مواردی تمرکز کنید.
بدون اندازه‌گیری، نمی‌توانید از اثرگذاری کمپین‌های تبلیغاتی و بازاریابی خود اطمینان حاصل کنید. در این مطلب می‌خواهیم روش‌های سنجش اثرگذاری کمپین‌های بازاریابی محتوایی را با شما به اشتراک بگذاریم.

موتورهای جستجو چگونه لینک‌ها را ارزش‌گذاری می‌کنند

موتورهای جستجو چگونه لینک‌ها را ارزش‌گذاری می‌کنند؟

لینک‌ها یکی از فاکتورهای بسیار مهم در سئو و رتبه‌بندی وب‌سایت در موتورهای جستجو محسوب می‌شوند و ارزش آن‌ها در الگوریتم موتورهای جستجو در سالیان اخیر افزایش یافته است. ساخت لینک‌هایی ارزشمند و باکیفیت برای تمامی وب‌سایت‌ها یک ضرورت است و نمی‌توان از اهمیت و ارزش آن غافل شد؛ اما لینک‌ ها بر اساس چه معیارهایی ارزش‌گذاری می‌شوند؟ موتورهای جستجو برای ارزش‌گذاری یک لینک، معیارهای مختلفی را در نظر می‌گیرند که در این مطلب می‌خواهیم به آن‌ها بپردازیم.

کمپین‌های مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی زیر ذره بین شاخص‌های اندازه گیری عملکرد

کمپین‌های مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی زیر ذره بین شاخص‌های اندازه گیری عملکرد

یکی از گام‌های کلیدی طراحی کمپین‌های مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی ارزیابی میزان اثربخشی و موفقیت این استراتژی هاست . شاخص‌های اندازه گیری عملکرد معیارهایی از پیش تعریف شده هستند که میزان دستیابی به هدف را در کمپین‌های مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی برای برند و کسب و کار شما مشخص می‌کنند. ما قصد داریم مهمترین شاخص‌های کلیدی عملکرد برای ارزیابی موفقیت و تحقق اهداف کمپین‌های مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی را به شما معرفی نماییم. با ما همراه باشید.

سئو یا بازاریابی محتوایی؛ کدام را در اولویت قرار دهیم

سئو یا بازاریابی محتوایی؛ کدام را در اولویت قرار دهیم؟

سئو تکنیکال یا بازاریابی محتوا؟ کدام را انتخاب کنیم؟ این سوالی است که بسیاری از وبمسترها از خود می‌پرسند و معمولا به پاسخ دقیقی نیز برای آن دست نمی‌یابند. در واقع این سوال را باید به نوع بهتری مطرح کرد: «کدام‌یک از این دو، بازگشت سرمایه بهتری دارد؟»
بدون شک، سئو و بازاریابی محتوایی هر دو ارزشمند هستند و جزو الزامات یک کسب‌وکار محسوب می‌شوند. اگر کسب‌وکار شما به ترافیک وب متکی است، در کنار سئو، باید بازاریابی محتوایی را نیز مدنظر داشته باشید. در این مطلب ،می‌خواهیم مشخص کنیم که باید کدام یک از موارد سئو و بازاریابی محتوایی را در اولویت قرار دهیم.


 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید: