روش های کارای تبلیغات

اسرار موفقیت کمپین بازاریابی شبکه های اجتماعی برند های بزرگ در اینستاگرام

اسرار موفقیت کمپین بازاریابی شبکه های اجتماعی برند های بزرگ در اینستاگرام

امروزه با توسعه بسترهای شبکه‌های اجتماعی بسیاری از برندها به دلایل مختلف از جمله افزایش آگاهی برند، رشد فرصت‌های فروش، رقابت با رقبا و سایر موارد به اتخاذ راهکارهای بازاریابی شبکه های اجتماعی روی می آورند. همچنین روند خرید کاربران از شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام رو به رشد است به طوریکه بسیاری از برندها از اینستاگرام به عنوان یک کانال درآمدزایی بالقوه استفاده می‌کنند. در این مطلب به بررسی آموخته‌های مهم برندهای بزرگ در طول اجرای کمپین بازاریابی شبکه های اجتماعی خود در اینستاگرام می پردازیم. با ما همراه باشید.

با رهبران چریکی استراتژی شبکه‌ های اجتماعی را اجرا کنید

با رهبران چریکی استراتژی شبکه‌ های اجتماعی را اجرا کنید.

قدرت بازاریابی شبکه‌ های اجتماعی غیر قابل انکار است. این روزها کسی را پیدا نمی‌کنید که حداقل یک حساب کاربری در شبکه‌های اجتماعی نداشته باشد. یکی از کلیدهای موفقیت یک کمپین شبکه‌های اجتماعی و طراحی خلاقانه استراتژی شبکه‌ های اجتماعی برخورداری از یک تیم حرفه‌ای و خلاق است. در این بین، نقش مدیر بازاریابی شبکه‌ های اجتماعی یکی از مهمترین نقش‌های تأثیرگذار در موفقیت و به ثمر نشستن کمپین‌های بازاریابی شبکه‌ های اجتماعی است. ما امروز قصد داریم مهارت‌ها و توانمندی‌های کلیدی مدیر بازاریابی شبکه‌ های اجتماعی را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

چگونه بدون ایجاد مزاحمت پیام‌های خود را به دست مشتری برسانیم

چگونه بدون ایجاد مزاحمت پیام‌های خود را به دست مشتری برسانیم؟

آیا مخاطبانتان از پیام‌های تبلیغاتی وقت و بی‌وقت شما به ستوه آمده‌اند؟ احتمالا بله! بسیاری از کسب‌وکارها به دلیل ناآشنا بودن به شرایط و قواعد ارسال پیام‌های ترویجی، اغلب باعث ریزش مخاطبان خود می‌شوند؛ بنابراین لازم است که بدانید چگونه و در چه زمانی باید با مخاطبان وارد تعامل شوید.
در این مطلب می‌خواهیم در مورد 5 روش اثرگذار برای رساندن پیام به مخاطبین صحبت کنیم؛ اما تفاوت این مطلب با سایر مطالب مشابه این است که 5 روش آورده شده در این مطلب، هیچ مزاحمتی را برای مخاطبان ایجاد نمی‌کنند.

راهنمای صفر تا صد طراحی حرفه ای یک پست اینستاگرامی

راهنمای صفر تا صد طراحی حرفه ای یک پست اینستاگرامی

بسیاری از کاربران تمایل دارند نه تنها یک پست را مشاهده کنند بلکه آن را با دیگران به اشتراک بگذراند و یا در اینستاگرام کسب و کاری خاصی را جست و جو کنند و اینجاست که یک شرکت با توجه به پتانسیل بازاریابی شبکه های اجتماعی می‌تواند از این فرصت استفاده کند و با ایجاد حس تعامل با مخاطبین موجب افزایش آگاهی برند خود شود. ما قصد داریم صفر تا صد اصول طراحی حرفه ای یک پست در اینستاگرام را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

راهنمای جامع پروفایل‌سازی برای مشتریان

راهنمای جامع پروفایل‌سازی برای مشتریان

قبل از اینکه بتوانید به صورتی موثر، مشتریان خود را هدف‌گذاری کنید، باید بدانید که آن‌ها که هستند، در کجا زندگی می‌کنند، عملکرد آن‌ها چگونه است، چه زمانی فعال هستند و مهم‌تر از همه، دلیل فعالیت‌های آن‌ها چیست.
در این مطلب می‌خواهیم به شما یاد دهیم که چگونه برای مشتریان خود یک پرفایل قدرتمند تشکیل دهید تا از این طریق بتوانید بازاریابی دیجیتال خود را با هدف‌گذاری بیشتر و بهتر به پیش بروید و نتایج بهتری از کمپین‌ها نصیب شما و کسب و کارتان شود.

آموزش هدف‌قراردادن چندین کلمه‌کلیدی در یک صفحه

آموزش هدف‌قراردادن چندین کلمه‌کلیدی در یک صفحه

در این مطلب می‌خواهیم در مورد هدف قرار دادن چند کلمه‌کلیدی  در یک صفحه صحبت کنیم. در بسیاری اوقات در دنیای سئو، شما لیستی از اصطلاحات، عبارات را در اختیار دارید که می‌خواهید از آن‌ها به عنوان کلمه‌کلیدی استفاده کنید.
شما می‌خواهید که افراد به‌واسطه این عبارات و اصطلاحات به سایت شما وارد شوند. می‌خواهید در موتورهای جستجو برای این کلمات کلیدی به رتبه خوبی نیز دست یابید. اما گاهی نیز می‌توان برای یک صفحه، چندین کلمه کلیدی را هدف‌گذاری کرد و برای آن‌ها در موتورهای جستجو رتبه گرفت.

تکنیک‌های طلایی افزایش فالوورهای اینستاگرام در بازاریابی شبکه های اجتماعی

تکنیک‌های طلایی افزایش فالوورهای اینستاگرام در بازاریابی شبکه های اجتماعی

دیگر زمان آن رسیده که با توجه به استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی که برای کسب و کارتان در نظر گرفته اید، ایده‌های بزرگ تولید محتوا و ایجاد پروفایل کاربری ارزشمند در اینستاگرام را از طریق شبکه‌سازی و افزایش فالوورهای اینستاگرام به واقعیت تبدیل نمایید تا بتوانید از این شبکه اجتماعی ارزشمند کسب درآمد نمایید. در این مطلب به ارائه تکنیک‌های طلایی افزایش فالوورهای اینستاگرام خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

هرآنچه که باید در مورد لینک‌های داخلی بدانید

هرآنچه که باید در مورد لینک‌های داخلی بدانید.

لینک‌های داخلی یکی از آن آیتم‌های سئو هستند که برای جلوگیری از استفاده غلط، باید دقیقا با سازوکارهایشان آشنا باشید. به همین علت می‌خواهیم در مورد لینک‌های داخلی، ویژگی آن‌ها، ایجاد ساختارهایی مناسب برای این نوع لینک‌ها و بسیاری دیگر از موارد صحبت کنیم. به طور خلاصه می‌خواهیم هر چه که در مورد لینک‌های داخلی نیاز است را با شما به اشتراک بگذاریم. با ما همراه باشید.

چگونه برای مخاطبان هدف بنویسیم

چگونه برای مخاطبان هدف بنویسیم؟

روزانه میلیون‌ها پست در فضای اینترنت منتشر می‌شود و هرکدام از آن‌ها طیف خاصی از افراد را هدف قرار داده‌اند؛ اما این هدف قرار دادن به‌تنهایی کافی نیست و محتوایی که به رشته تحریر درمی‌آید باید مطابق با نیازها و تمایلات مشتری و مخاطب هدف نوشته شده باشد.علاوه بر پست‌های وبلاگی، افراد روزانه با طیف بسیار وسیعی از پیام‌های تبلیغاتی و بازاریابی مواجه هستند. از بنرها و پیامک‌های تبلیغاتی گرفته تا وب‌سایت‌ها و ایمیل‌های بازاریابی؛ اما قطعا بسیاری از این موارد در همان ثانیه‌های اول نادیده گرفته می‌شوند و هیچ توجهی را به خود جلب نمی‌کنند. چرا؟ زیرا برای مشتری هدف نوشته و طراحی نشده‌اند.

راهنمای استفاده از کلمات کلیدی در استراتژی بازاریابی

راهنمای استفاده از کلمات کلیدی در استراتژی بازاریابی

شما چگونه از کلمات کلیدی استفاده می‌کنید؟ یکی از رایج‌ترین استفاده‌ها از کلمات کلیدی در بهینه‌سازی سایت است. اما اگر از کلمات کلیدی فقط برای بهینه‌سازی سایت استفاده می‌کنید، قطعا در حال از دست دادن بخش بزرگی از پتانسیل این عنصر ارزشمند هستید.در این مطلب قصد داریم به شما یاد بدهیم که چگونه از کلمات کلیدی در استراتژی بازاریابی دیجیتال خود استفاده کنید.

راهنمای جامع لینک بیلدینگ بخش دوم

راهنمای جامع لینک بیلدینگ – بخش دوم

در بخش اول آموزش لینک بیلدینگ با مبانی آن، چگونگی ساخت لینک‌های باکیفیت و بسیاری دیگر از موارد آشنا شدیم. اکنون بخش دوم این آموزش را آغاز خواهیم کرد.

راهنمای جامع لینک بیلدینگ بخش اول

راهنمای جامع لینک بیلدینگ – بخش اول

شکی نیست که لینک بیلدینگ مهم‌ترین مهارت در سئو است. در واقع، لینک بیلدینگ ترکیبی از چندین مهارت است. برای یک لینک بیلدینگ صحیح باید در محتوا، فروش، برنامه نویسی و روانشناسی استاد باشید. همچنین اگر می‌خواهید که افراد دیگر به سایت شما لینک بدهند، باید دستی هم بر آتش بازاریابی داشته باشید.
بطور خلاصه  اگر ترافیک بیشتری از موتورهای جستجو می‌خواهید، لینک بیلدینگ تنها دری است که به سوی این خوشبختی باز می‌شود.در این مطلب می‌خواهیم به شما یاد بدهیم که چگونه لینک‌های باکیفیت و معتبری برای سایت خود بسازید.


بازگشت برندها به مدارس در شبکه‌های اجتماعی

بازگشت برندها به مدارس در شبکه‌های اجتماعی

برای بسیاری از کسب و کارها، دوره بازگشت به مدرسه فرصت‌های زیادی را در زمینه بازاریابی شبکه های اجتماعی ارائه می‌کند. مهمترین بخش کمپین بازگشت به مدرسه ارائه پست‌های جالب در شبکه‌های اجتماعی با هدف افزایش آگاهی برند و ایجاد لید (فرصت‌های احتمالی فروش) می‌باشد. ما قصد داریم به شما نشان دهیم که چطور باید از زمان بازگشایی مدارس با برگزاری کمپین بازگشت به مدرسه به نفع برند و کسب و کارتان استفاده کرد،با ما همراه باشید.

راهنمای صفر تا صد توسعه برند شخصی در لینکدین

راهنمای صفر تا صد توسعه برند شخصی در لینکدین

بازاریابی شبکه های اجتماعی صرفا محدود به اینستاگرام، توئیتر یا تلگرام نیست. امروزه لینکدین بین شرکت‌ها و افراد شاغل بسیار حائز اهمیت و کاربردی است. در این بین بسیاری از افراد تمایل دارند به توسعه فعالیت‌های برندینگ در لینکدین بپردازند و با توسعه برند شخصی در لینکدین به یک اینفلوئنسر مطرح در صنعت و حوزه تخصصی خودشان مبتنی بر یک استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی هدفمند تبدیل شوند. ما در این مطلب به شما نکات طلایی توسعه برند شخصی در لینکدین را معرفی خواهیم کرد.

چگونه تنش‌های بین سئو و UX را مدیریت کنیم

چگونه تنش‌های بین سئو و UX را مدیریت کنیم؟

ما در دنیای زندگی نمی‌کنیم که یک همزیستی مسالمت‌آمیز بین تجربه کاربری و سئو وجود داشته باشد. هر دو اینها، بخش زیادی از فضای آنلاین را به خود اختصاص داده‌اند و گاهی با هم همسو هستند و گاهی نیز با یکدیگر سر ناسازگاری دارند.
امروز می‌خواهیم در مورد این صحبت کنیم که چگونه می‌توان تضادها و تنش‌های بین سئو و UX را مدیریت کرد. تا پایان با ما همراه باشید.

چگونه ترافیک ارگانیک سایت را افزایش دهیم

چگونه ترافیک ارگانیک سایت را افزایش دهیم؟

افزایش ترافیک ارگانیک قطعاً برای هر سایتی یک رویاست، ولی برخی سایت‌ها با استفاده از تاکتیک‌هایی خاص می‌توانند این رویا را به واقعیت مبدل کنند. در این  مطلب قصد داریم آموزش کسب ترافیک ارگانیک بیشتر را با شما به اشتراک بگذاریم. تا پایان با ما همراه باشید.

12 ترفند بازاریابی برای رشد کسب‌وکار از طریق لینکدین

12 ترفند بازاریابی برای رشد کسب‌وکار از طریق لینکدین

شبکه اجتماعی لینکدین فقط مختص افراد حرفه‌ای و کسانی که به دنبال شغل هستند نیست و روزانه میلیون‌ها نفر از این شبکه اجتماعی برای گسترش شبکه کاری و توسعه کسب‌وکار خود از آن استفاده می‌کنند. از برقراری ارتباط گرفته تا ایجاد لید، انعقاد قرارداد همکاری و ایجاد آگاهی بهتر نسبت به برند، لینکدین می‌تواند تأثیری شگرف روی استراتژی بازاریابی دیجیتال شما داشته باشد.

از فرش به عرش آمدن کسب و کارهای کوچک راز موفقیت

از فرش به عرش آمدن کسب و کارهای کوچک – راز موفقیت

بازاریابی شبکه های اجتماعی و بازاریابی محتوایی و اتحاد این دو عامل کلیدی اجرای یک استراتژی موفق شبکه های اجتماعی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط می باشد. هم بازاریابی شبکه های اجتماعی و هم بازاریابی محتوایی هر دو توانسته اند باعث ساخت و بروز شرکت های چندین میلیون دلاری شوند. طراحی یک استراتژی موفق بازاریابی شبکه های اجتماعی و تلفیق خلاقانه آن با راه کارهای محتوا فقط مختص برندها رد بول و نایکی نیست بلکه بسیاری از برندها امروزه از قدرت بازاریابی شبکه های اجتماعی برای افزایش تعداد فالوور و افزایش قدرت برندشان مانند یک رهبر چریکی در بازار رقباء استفاده میکنند

10 نکته کاربردی برای بهبود ایمیل مارکتینگ

10 نکته کاربردی برای بهبود ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یکی از ابزارهای بسیار قدرتمند برای تشویق کاربران به تعامل با محتواست. با ایمیل مارکتینگ همچنین می‌توان پایه‌ای قدرتمند و غنی از مشتریان را در کنار خود جمع کرد.
برخلاف آن چیزی که فکر می‌کنید، استفاده از رویکرد ایمیل مارکتینگ سال‌به‌سال در حال افزایش است. جیمیل در حال حاضر حدود 1 میلیارد کاربر در سراسر جهان دارد و پیش‌بینی می‌شود که این رقم در سال 2020 به 3 میلیارد کاربر برسد که خود یعنی حدود نیمی از جمعیت جهان.

7 قدم تا مستندسازی استراتژی بازاریابی محتوایی

7 قدم تا مستندسازی استراتژی بازاریابی محتوایی

احتمالا می‌دانید که داشتن مستندسازی و استراتژی در بازاریابی محتوایی از چه اهمیت بالایی برخوردار است. اما بین دانستن اینکه کارایی را باید انجام دهید و چگونگی انجام آن کار، فاصله بسیار است.
برای مثال، 89 درصد از بازاریابان B2B از محتوا استفاده می‌کنند، ولی فقط 37 درصد از آن‌ها استراتژی مستند شده دارند.
در این مطلب  قصد داریم قدم‌های لازم برای مستندسازی استراتژی بازاریابی را با شما به اشتراک بگذاریم. برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید: