سئوی حرفه ای

سئوی حرفه ای

چگونه یک سئوکار خوب پیدا کنیم و سئو کار های غیر حرفه ای را تشخیص دهیم؟

سئو یک جادوی سیاه نیست. 
سئو (بهینه سازی موتور های جستجو) یک جادوی سیاه نیست.اگر شما یک موفقیت درازمدت را می خواهید. هیج جادو و ترفند سریعی برای سئو وجود ندارد که فورا شما را در رنکینگ های بالای نتیاج جستجو قرار دهد. سئو به بررسی های دقیق پیشنهادهای داده شده و سپردن کار برای آن ها منتهی خواهد شد. یک سئوکار به وب سایت شما کمک می کند بهترین محتوای خود را نشان دهد تا وب سایت شما در جایی شایسته قرار بگیرید. جایی که مشتری های نامتمایل وبسایت شما برای مشاهده کلیک کنند. به خاطر داشته باشید که موفقیت سئو بخوبی کسب وکار و وبسایت شما خواهد بود. آن ها برای بهبود تمام رویداد های پیشین جستجوگرها، از نتیاج جسنجو شروع میکنند لینک های وبسایت شما را کلیک می کنند.یک سئوکار خوب بهترین کارها را برای  یه سایت گوگل پسند پیشنهاد می کند.یک سِوکار بد میتواند کار های نادرستی روی وبسایت شما انجام دهد که گوگل وبسایت شما را جریمه می کند. کارهای خوب سئو، از نوشتن تیتر های روشن و توصیفی برای صفحات وبلاگ شروع شده تا اضافه کردن زبان برای سایت های جهانی چند زبان ادامه می یابد. همچنین آن ها تضمین میکنند افرادی که بازدید میکنند خصوصا آن هایی که از جستجو ها می آیند تجربه خوبی داشته باشند.

در بیشتر موارد یک سئوکار به 4 تا 12 ماه زمان نیاز دارد، که اول کارهایی برای بهسازی وبسایت شما انجام دهد بعد استفاده بالقوه آن را ببینند. هنگام کار با یک سئوکار برای اطمینان از قانونی بودن توصیه های آن ها، بخواهید گفته های خود را با ارائه اسنادی از گوگل ثابت کنند.و یا از آن ها بخواهید با گردآوری یک مقاله مربوط به آن موضوع، یک ویدیو و یا پاسخ گوگل در یک انجمن که هردو جمله زیر را تایید کند.

واژه های زیادی برای کلیدواژه های متاتگ اضافه نکنید و یا لینک ها را خریداری نکنید. گوگل برای نشان دادن بیهوده بودن خریداری لینک ها و افزودن کلیدواژه های زیاد، نوشته ها و فیلم های زیادی تولید کرده است. در حقیقت گوگل عمل خرید لینک را پیشنهاد نمی کند. همیشه به خاطر داشته باشید: در بیشتر موارد انجام کارهایی که برای سئو خوب است برای مشتری های آنلاین شما نیز مفید است. یعنی داشتن یک سایت موبایل پسند، یک هدایت خوب و ساختن یک برند عالی!

همچنین اگر شما یک برند مشهور با یک سیستم پیچیده قدیمی هستید برای یک کار خوب جستجو پسند، به احتمال زیاد برای بخش فنی وب سایت خود باید هزینه کنید. به عبارتی بروز رسانی زیربنای وبسایت خود برای ساختن یک محیط سریع و هوشمند،در طولانی مدت دست شما را برای انجام سایر جنبه های فناوری اطلاعات، باز می گذارد.

با سئوکار احتمالی خود دو نوع مصاحبه کنید.

از سئوکاری که در نظر گرفته اید اطمینان حاصل کنید به شما و کسب وکارتان علاقه داشته باشد. در زیر به چند مورد اشاره می شود. یک سئوکار خوب منحصرا به رنکینگ موتور های جستجو تمرکز نمی کند، بلکه در نظر دارد برای کسب وکار شما کمک کند. آنها باید چنین سوالاتی از شما بپرسند.
  • چه چیزی کسب وکار، محتوای شما و یا خدمات شما را برای مشتری ها خاص و ارزشمند می کند؟
  • چه کسانی مشتری های همیشگی شما هستند؟ و چطور وبسایت شما را پیدا کرده اند؟
  • کسب وکار شما چگونه پول در می آورد؟ و جستجو چه کمکی می تواند داشته باشد؟
  • از چه کانال های دیگری استفاده می کنید؟ تبلیغات غیر مجازی؟ شبکه های اجتماعی؟
  • رقبای شما چه کسانی هستند؟ نقاط قوت آن ها در فضای مجازی (و احتمالا در فضاهای غیر مجازی) چیست؟
اگر دیدید سئوکار شما با دیدگاه همه جانبه به کسب وکار شما اهمیت نمی دهد ازجای دیگری انتخاب کنید.

سئوکاری بدون اطلاع از اهداف کسب و کار، مشتری های آنها، و سایر کار های بازاریابی شما، عملا خیلی سخت است. سئو باید مکمل کار فعلی شما باشد.

منابع سئوکارها را بررسی کنید.

اگر سئوکار احتمالی شما منابع آماده کرده آنها را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که سئوکار قادر به ارائه راهنمایی های مفید هست. و به طور موثری با توسعه دهنده ها، طراح ها، جستجوگران ویا بازراریابان کار می کند.
یک سئوکار خوب کسی است که نه فقط رتبه ی سایت شما را خوب می کند بلکه می توانید با او کار کنید، از او یاد بگیرید و با هم تجربه کسب کنید و واقعا به شما و کسب وکارتان اهمیت می دهد.
رفرنس: سایت کپی فای
 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:

کسب اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره و آشنایی با موثرترین شیوه های تبلیغات مرتبط با حوزه کاری خود، دریافت کمپین های تبلیغاتی و راهکارهای عملیاتی برای توسعه کسب و کار و برندینگ و آگاهی از دوره ها و کارگاه های آموزشی همین حالا با شماره 09122006830 تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس یا شبکه های اجتماعی،  با ما در ارتباط باشید.