سئو و بهینه سازی سایت SEO

معرفی 4 پلاگین وردپرس برای مانیتورکردن رتبه سایت

معرفی 4 پلاگین وردپرس برای مانیتورکردن رتبه سایت

پس از راه اندازی سایت و بازدید کاربران از آن، اطلاع یافتن از رفتار و عکس العمل هر کاربر، آگاهی از رتبه سایت و مانیتورکردن رتبه سایت در میان نتایج موتورهای جستجو و تحلیل این اطلاعات، قدم بعدی برای هر وبمستری می باشد. راه های مختلفی برای این انجام این موارد وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید سایت خود را تحلیل کرده و عملکرد آن را بهبود بخشید.در حال حاضر گوگل بزرگترین و معتبرترین موتور جستجو در جهان است که فرصت های مناسبی برای وبمسترها جهت معرفی سایت به کاربران خود، افزایش فروش و ارائه خدمات را در اختیار آنها قرار داده است.با توجه به رقابتی بودن نتایج جستجوی گوگل، قرارگیری در رتبه ها و صفحات اولیه گوگل سبب جذب مشتری بیشتر و افزایش موفقیت کسب و کار شما خواهد شد.

گوگل ادسنس چیست و چگونه می‌توان از آن درآمد داشت

گوگل ادسنس چیست و چگونه می‌توان از آن درآمد داشت؟

حال که می‌دانیم گوگل ادوردز سرویس تبلیغاتی است که به وسیله آن می‌توانید در گوگل تبلیغ کنید، بهتر است با دیگر سرویس تبلیغاتی گوگل، یعنی گوگل ادسنس نیز آشنا شویم. ادسنس، سرویس رایگان تبلیغاتی است که می‌توانید در آن نه به عنوان تبلیغ‌دهنده، بلکه به عنوان نمایش‌دهنده‌ی تبلیغ فعالیت کنید.قبل از هر چیزی باید بگویم کسب درآمد از گوگل ادسنس برای ما ایرانیان کمی دشوار است و دردسرهای بسیاری را به دنبال دارد (برای مثال گوگل ادسنس از زبان فارسی پشتیبانی نمی‌کند). با این حال اگر وبلاگ‌نویس یا وب‌مستری هستید که شرایط انجامش را دارید، پس بد نیست که با آن آشنا شوید.پیش از آنکه شرایط ثبت نام و عضویت در آن را بدانید، اجازه بدهید کمی بیشتر با گوگل ادسنس آشنا شویم.

8 الگوریتم موتور جستجوی گوگل برای بهینه سازی سایت

8 الگوریتم موتور جستجوی گوگل برای بهینه سازی سایت

در این مقاله در مورد الگوریتم های موتور جستجوی گوگل با شما صحبت خواهیم کرد.آشنایی با این الگوریتم ها برای کسانی مفید است که با سئوی on page  و off page  آشنایی دارند و حالا آماده هستند تا یک قدم بیشتر در مورد بهینه سازی سایت بدانند.پیشنهاد می کنیم اگر تاکنون مقاله های ما را مطالعه نکرده اید، ابتدا با سئوی داخلی و سئوی خارجی آشنا شوید و سپس به این مقاله بپیوندید.

آموزش افزایش رنک در گوگل برای همیشه

آموزش افزایش رنک در گوگل برای همیشه

در این مطلب گام هایی برای افزایش همیشگی رنک گوگل برای شما آماده کردیم که با بکار گیری آنها می توانید رتبه سایت خود را تا حد زیادی بهبود ببخشید.

آموزش سئو و بهینه سازی سایت برای موبایل قسمت دوم

آموزش سئو و بهینه سازی سایت برای موبایل – قسمت دوم

در مقاله آموزش سئو و بهینه سازی سایت برای موبایل، با نکات و روش های مختلف سئو موبایل آشنا شدید. در این بخش به نکاتی که باید در طراحی نسخه موبایل سایت توجه شود به طور کامل اشاره خواهیم کرد و روش های بهبود هر کدام را نیز معرفی خواهیم کرد.
در ادامه نیز می خواهیم نکات مهم سئو و بهینه سازی سایت ها در موبایل را بررسی کنیم. 

آموزش سئو و بهینه سازی سایت برای موبایل قسمت اول

آموزش سئو و بهینه سازی سایت برای موبایل – قسمت اول

تا به حال در مورد تصاویر و سرعت سایت و تاثیرشان بر یکدیگر، زیاد صحبت شده و همگی از اهمیت تصاویر آگاهیم، اما نکته مهمی وجود دارد، این نکته استفاده صحیح از تصاویر است که در سئو سایت نقشی کلیدی دارد.در این مقاله آموزش سئو قصد داریم دلایل کندی سرعت صفحات وب در موبایل، و به طور دقیق تر اهمیت تصاویر را بررسی کنیم. به عبارت دیگر می خواهیم به راهکارهایی که می توان سرعت صفحات وب در موبایل را افزایش داد اشاره کنیم.

بهترین ابزارهای سئو سایت تحلیل و آنالیز

بهترین ابزارهای سئو سایت – تحلیل و آنالیز

به کمک ابزارهای سئو، سایت خود را بررسی و آنالیز نمایید. در صورت موفقیت در بهینه سازی سایت می توانید تا حدود زیادی نسبت به موفقیت در بازاریابی اینترنتی و کسب و کار، خیالتان را راحت کنید. آموزش سئو با معرفی ابزارهای سئو برای آنالیز سایت، افزایش سرعت، بررسی کیفیت سئو و … را در این مقاله ارائه خواهیم داد.

اشتباهات رایج در سئو سایت برای موبایل قسمت دوم

اشتباهات رایج در سئو سایت برای موبایل – قسمت دوم

در قسمت قبل به برخی از نکات مهم در سئو سایت موبایل اشاره کردیم. در این مطلب به سراغ ادامه این نکات مهم می رویم.

اشتباهات رایج در سئو سایت برای موبایل قسمت اول

اشتباهات رایج در سئو سایت برای موبایل – قسمت اول

از اواخر سال 2016 گوگل یک پیغام ثابت را به وبمستران نمایش می دهد. “you need to be mobile-first”به این معنی که بهینه سازی وبسایت برای موبایل بیشتر از قبل اهمیت دارد.
به همین منظور، ما در دو مقاله را به اشتباهات رایج در سئو سایت برای موبایل و ایجاد صفحات موبایلی می پردازیم، شما باید به این نکات توجه کنید و از به وجود آمدن این اشکالات در سئوی موبایل خودداری کنید تا جایگاه بهتری را در نتایج جست وجو بدست بیاورید.

فاکتورهای رنکینگ گوگل سرعت بارگذاری سایت

فاکتورهای رنکینگ گوگل –سرعت بارگذاری سایت

گوگل  اخیرا مقاله ای منتشر کرده است مبنی بر اینکه اگر سایتی با تاخیر یک ثانیه ای در بالا آمدن مواجه گردد حداقل 8 درصد و اگر این میزان تاخیر تا سه ثانیه طول بکشد تا 45 درصد مشتریان خود را از دست می دهد.سرعت سایت یکی از مهم ترین فاکتورهای سئو سایت است،طبق آمارهای رسمی منتشر شده 87 درصد افراد سرعت سایت را جزء فاکتورهای مهم در کیفیت سایت ، سئو  و فروش می دانند. از این آمار و ارقام می توان دریافت که تا چه میزان سرعت لود سایت مهم است.

افزایش بازدید سایت بر اساس سئو درس دوم

افزایش بازدید سایت بر اساس سئو – درس دوم

در درس دوم به مقوله بسیار مهم لینک ها و تاثیرات مثبت و منفی آن ها می پردازیم،تا پایان با ما همراه باشید.

افزایش بازدید سایت بر اساس سئو درس اول

افزایش بازدید سایت بر اساس سئو – درس اول

در اینجا فهرستی از فاکتورهایی که روی رنک شما در گوگل، بینگ، یاهو و دیگر موتورهای جستجو تاثیرگذارند آمده است. لیست شامل فاکتورهای مثبت، منفی و همچنین فاکتورهای بی اثر می باشد. بیشتر فاکتورهایی که در لیست امده است بطور عملی در گوگل و تا حدودی بینگ و یاهو و دیگر موتورهای جستجو با اهمیت کمتر تست شده است. 

فاکتورهای رنکینگ گوگل لینک های داخلی

فاکتورهای رنکینگ گوگل – لینک های داخلی

هفتمین بخش از آموزش جامع رنکینگ گوگل که ارائه کردیم  در خصوص سیگنالهای سایت محور مانند سرعت، رابط کاربری موبایلی، https و نشانه گذاری بود. در این مطلب در بخش هشتم نگاهی به لینک های داخلی می اندازیم.

آموزش سئو و بهینه سازی سایت برای موبایل قسمت دوم

آموزش سئو و بهینه سازی سایت برای موبایل – قسمت دوم

در مقاله آموزش سئو و بهینه سازی سایت برای موبایل، با نکات و روش های مختلف سئو موبایل آشنا شدید. در این بخش به نکاتی که باید در طراحی نسخه موبایل سایت توجه شود به طور کامل اشاره خواهیم کرد و روش های بهبود هر کدام را نیز معرفی می کنیم.
در ادامه می خواهیم نکات مهم سئو و بهینه سازی سایت ها در موبایل را بررسی کنیم. 

آموزش سئو و بهینه سازی سایت برای موبایل قسمت اول

آموزش سئو و بهینه سازی سایت برای موبایل – قسمت اول

آموزش سئو سایت برای موبایل مسئله ای بسیار مهم می باشد ،خوب می دانید که هر سال به کاربران گوشی های هوشمند افزوده می شود. اخیرا گوگل بخش دسکتاپی را از بخش موبایل جداسازی کرده است و بعلاوه به نسخه موبایلی سایت اهمیت بیشتری می دهد. 
به همین منظور ما دو مقاله را به راهنمایی در مورد سئو موبایل اختصاص داده ایم و به طور کامل نکات و روش های سئو و بهینه سازی سایت برای موبایل را شرح خواهیم داد.با تمرکز و دقت کافی این دو  مقاله بسیار مهم را مطالعه کنید.

فاکتورهای رنکینگ گوگل لینک های خارجی

فاکتورهای رنکینگ گوگل – لینک های خارجی

در قسمت قبل هشت مبحث از آموزش جامع فاکتورهای رنکینگ گوگل در سئو سایت را مورد بررسی قرار دادیم که در خصوص لینک های داخلی بود. همچنین نحوه استفاده بهینه از anchor text و صفحات مرجع را نیز مورد بحث قرار دادیم. در این مطلب در خصوص لینک های خارجی صحبت خواهیم کرد.

آموزش سئو تصاویر جهت افزایش سرعت سایت در موبایل

آموزش سئو تصاویر جهت افزایش سرعت سایت در موبایل

آموزش سئو تصاویر و اهمیت آن در افزایش سرعت سایت ها را در مقالات گذشته بررسی کردیم. تصاویر، همواره عامل اساسی افزایش حجم صفحات سایت هستند و سرعت بارگزاری سایت را در موبایل ها افزایش می دهند. از سال 2017 بهینه سازی سرعت سایت در دستگاه ها و تلفن های هوشمند اهمیت زیادی یافته چرا که گوگل توجه بیش از اندازه ای به بحث تلفن های همراه داشته است و این مسئله در سئو سایت و رنک بندی گوگل تاثیرگذار است.

آموزش جامع سئو فروشگاهی

آموزش جامع سئو فروشگاهی

در این مطلب به آموزش جامع سئو فروشگاهی خواهیم پرداخت و شما را با تمامی کارهای لازم، از تحقیقات کلمات کلیدی گرفته تا سئوی تکنیکی و لینک بیلدینگ، آشنا خواهیم کرد. پس اگر مالک یک فروشگاه اینترنتی هستید و قصد دارید در رتبه‌های برتر موتورهای جستجو جای بگیرید، این آموزش را از دست ندهید.

چگونه از نام دامین برای بازاریابی استفاده کنیم

چگونه از نام دامین برای بازاریابی استفاده کنیم؟

اگر چه بسیاری از شرکت های کوچک تنها با استفاده از یک نام دامنه فقط  به خوبی پیش می روند، اما شرکت ها از هر اندازه مطمئنا از ثبت نام دامین  به عنوان بخشی از استراتژی  خود  سود می برند. داشتن نام دامین چندگانه می تواند فرصت های بازاریابی را برای درگیر کردن مشتریان خود و کمک به رشد کسب و کار شما فراهم کند.انتخاب  استراتژی نام دامین  مناسب در جای خود می تواند نتایج  بازاریابی را افزایش دهد.

فاکتورهای رنکینگ گوگل سیگنالهای سایت

فاکتورهای رنکینگ گوگل – سیگنالهای سایت

در قسمت قبل، ششمین بخش از آموزش جامع سیگنال های رنکینگ سایت را ارائه نمودیم که در خصوص سیگنال اعتماد، اعتبار و مهارت در رنک بندی گوگل بود. در این مقاله از مسائل درون صفحه ای خارج میشویم و فاکتورهای ساخت وب سایت را مورد بررسی قرار میدهیم.


 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید: