تبلیغات محیطی: بیلبورد و کیوسک بورد

بیلبورد به تابلوی بزرگی گفته می‌شود که فضای مناسبی برای نصب آگهی را در اختیار دولت، صنعتگران و عرضه کنندگان کالا و خدمات می‌گذارد و در اصل به هر فضای خارجی که امکان نصب آگهی بر آن باشد اطلاق می‌شود. اما امروزه، بیشتر به معنای تابلوهای بسیار بزرگ و نورپردازی شده‌است که بر پایه‌های بلندی قرار گرفته و از فواصل دور قابل دیده شدن هستند.

امروزه بیلبوردها مجموعه‌ای از تصاویر بزرگ هستند، بعضی از آن‌ها مضحک، بعضی کمی عجیب و غریب و گاهی کنایه آمیزند. اما در حال حاضر بیلبوردهایی مورد پسندتر هستند و در ذهن باقی می مانند که از ایده‌ای جدید استفاده کرده باشند. ما به عنوان بیننده می‌توانیم دیدگاه‌های مختلفی نسبت به هر بیلبورد داشته باشیم اما این واقعیت را نمی‌توان انکار کرد که بیلبوردها، نماد جریان دائمی و روان زندگی هستند.
بهترین تبلیغ را چگونه بسازیم

بهترین تبلیغ را چگونه بسازیم؟

همان گونه که مشهود است، تبلیغات در حال رسیدن به بالاترین حد اشباع خود است و هم اکنون زمان طلوع روابط عمومی است.همان گونه که می بینید در یک منطقه شهری با تبلیغات متعددی در مترو، تابلو سردر فروشگاه ها، ایستگاه اتوبوس، پیامک تبلیغاتی، پیام های تلویزیونی و … مواجه هستیم و این در حالی است که هر فرد فقط می تواند تعداد مشخصی از آنها را در پایان روز به یادآوری نماید.

معرفی کیوسک بورد در تبلیغات محیطی

معرفی کیوسک بورد در تبلیغات محیطی

کیوسک بورد فراگیرترین رسانه محیطی کلان شهر تهران است. 
تبلیغ بر بام کیوسک ها با اجاره ای بسیار کمتر از بیلبوردها امکان پذیر است.

کیوسک بورد آری یا خیر

کیوسک بورد، آری یا خیر؟

پیام تبلیغ از مهمترین عوامل بازدهی آگهی مشتری در کسب و کار و برندینگ است. پاسخ به این پرسش ها که مشتری به دنبال چه اتفاقاتی در کسب و کارش است، مخاطبش چه گروهی از مردم هستند، مهمترین مزیت رقابتی آن مشتری در فضای کب و کار چیست و پرسش هایی از این دست تعیین کننده استراتژی مناسب و در نتیجه آن انتخاب پیام درست به مخاطب است. یکی از مهمترین جایگاه های تبلیغاتی در سطح شهر، علاوه بر بیلبوردهای شهری، کیوسک بوردها هستند. در ادامه اطلاعات بیشتری از جایگاه های شهری کیوسک بوردها مطرح خواهد شد.


 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید: