گوگل ادوردز Google Adwords

آشنایی با اسکریپت های گوگل ادوردز

آشنایی با اسکریپت های گوگل ادوردز

تا به حال برایتان پیش آمده است که اکانت ادوردز خود را تنها برای یافتن اشکالات و موارد نادرست بررسی کنید؟ مهم نیست چقدر زمان و انرژی بر روی کمپین های خود صرف می کنید؛ برخی از کارها همانطور که برنامه ریزی کرده اید پیش نمی رود. بسته به تعداد افرادی که در تیم بازاریابی تان کار می کنند، ممکن است نتوانید همیشه بر روی بودجه، کلمات کلیدی با انطباق گسترده، نمره کیفیت، نرخ کلیک و سایر موارد تمرکز کنید و آن ها را به طور مداوم بررسی نمایید. خوشبختانه اسکریپت های گوگل ادوردز می تواند به شما کمک کند با متوقف کردن تبلیغاتی با عملکرد پایین یا هشدار دادن به هنگام بروز مشکل، وظایف روزمره تان را خودکارسازی نمایید.  قبل از اینکه بخواهیم 10 مورد از اسکریپت های مفید را با هم مرور کنیم باید اسکریپت را بهتر درک نماییم تا بتوانیم با اعتماد کامل از آن ها در اکانت ادوردز خود استفاده کنیم.

آموزش نحوه فعال کردن ردیابی مشتری در ووکامرس با گوگل آنالیتیکس

آموزش نحوه فعال کردن ردیابی مشتری در ووکامرس با گوگل آنالیتیکس

در این مقاله خواهید آموخت ردیابی مشتری در WooCommerce چیست؟ و برای فعال کردن ردیاب مشتری در Google Analytics از طریق افزونه MonsterInsights چگونه باید کار کرد و ردیابی مشتری در ووکامرس با گوگل آنالیتیکس چگونه می باشد؟ که به راحتی می توانید ردیابی مشتری در WooCommerce با Google Analytics را فعال کنید.

آموزش تبلیغات کلیکی در گوگل

آموزش تبلیغات کلیکی در گوگل

تبلیغات کلیکی یا pay per click) PPC) یکی از راههای مفید، ساده و موثر تبلیغات برای صاحبان کسب و کارهای اینترنتی و بازاریابان این عرصه برای تبلیغات در گوگل است. شما می توانید با استفاده هدف مند از این نوع تبلیغات، موقعیت بهتری را در نتایجی که موتور جست و جو نشان می دهد، بدست آورید.

بهترین تبلیغ را چگونه بسازیم

بهترین تبلیغ را چگونه بسازیم؟

همان گونه که مشهود است، تبلیغات در حال رسیدن به بالاترین حد اشباع خود است و هم اکنون زمان طلوع روابط عمومی است.همان گونه که می بینید در یک منطقه شهری با تبلیغات متعددی در مترو، تابلو سردر فروشگاه ها، ایستگاه اتوبوس، پیامک تبلیغاتی، پیام های تلویزیونی و … مواجه هستیم و این در حالی است که هر فرد فقط می تواند تعداد مشخصی از آنها را در پایان روز به یادآوری نماید.

17 ابزار بازاریابی گوگل برای کسب و کارها

17 ابزار بازاریابی گوگل برای کسب و کارها

بازاریابی اینترنتی از طریق ابزارهای بازاریابی گوگل برای کسب و کارها بسیار موثر بوده و استفاده از آن موجب افزایش بهره وری در کسب و کار اینترنتی می شود. در اینجا قصد داریم به معرفی سرویس های گوگل پرداخته و 17 ابزار بازاریابی گوگل را به شما معرفی نماییم.


تغییر الگوریتم های گوگل برای سئو

تغییر الگوریتم های گوگل برای سئو

پیرو تغییر مهمی که در الگوریتم جستجوی گوگل شکل گرفته، اخیرا تغییراتی در آمار ورودی ها به وجود آمده که سبب افزایش حدود 30 درصدی برخی از سایت ها و کاهش 15 تا 20 درصدی برخی از سایت های دیگر شده است. برخی از سایت هایی که فرآیند سئو روی آن ها جریان دارد هم بدون تغییر خاصی در حال رشد نرمال در فضای وب هستند.


 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید: