گوگل ادوردز Google Adwords

آموزش تبلیغات کلیکی در گوگل

آموزش تبلیغات کلیکی در گوگل

تبلیغات کلیکی یا pay per click) PPC) یکی از راههای مفید، ساده و موثر تبلیغات برای صاحبان کسب و کارهای اینترنتی و بازاریابان این عرصه برای تبلیغات در گوگل است. شما می توانید با استفاده هدف مند از این نوع تبلیغات، موقعیت بهتری را در نتایجی که موتور جست و جو نشان می دهد، بدست آورید.

بهترین تبلیغ را چگونه بسازیم

بهترین تبلیغ را چگونه بسازیم؟

همان گونه که مشهود است، تبلیغات در حال رسیدن به بالاترین حد اشباع خود است و هم اکنون زمان طلوع روابط عمومی است.همان گونه که می بینید در یک منطقه شهری با تبلیغات متعددی در مترو، تابلو سردر فروشگاه ها، ایستگاه اتوبوس، پیامک تبلیغاتی، پیام های تلویزیونی و … مواجه هستیم و این در حالی است که هر فرد فقط می تواند تعداد مشخصی از آنها را در پایان روز به یادآوری نماید.

17 ابزار بازاریابی گوگل برای کسب و کارها

17 ابزار بازاریابی گوگل برای کسب و کارها

بازاریابی اینترنتی از طریق ابزارهای بازاریابی گوگل برای کسب و کارها بسیار موثر بوده و استفاده از آن موجب افزایش بهره وری در کسب و کار اینترنتی می شود. در اینجا قصد داریم به معرفی سرویس های گوگل پرداخته و 17 ابزار بازاریابی گوگل را به شما معرفی نماییم.


تغییر الگوریتم های گوگل برای سئو

تغییر الگوریتم های گوگل برای سئو

پیرو تغییر مهمی که در الگوریتم جستجوی گوگل شکل گرفته، اخیرا تغییراتی در آمار ورودی ها به وجود آمده که سبب افزایش حدود 30 درصدی برخی از سایت ها و کاهش 15 تا 20 درصدی برخی از سایت های دیگر شده است. برخی از سایت هایی که فرآیند سئو روی آن ها جریان دارد هم بدون تغییر خاصی در حال رشد نرمال در فضای وب هستند.


 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید: