7 راهکار برای بازاریابی کسب و کارهایی مانند دندان پزشکی

7 راهکار برای بازاریابی کسب و کارهایی مانند دندان پزشکی
در این مطلب قصد داریم تا شما را با 7 راهکار بازاریابی (در بستر دیجیتال مارکتینگ) آشناکنیم. این روش‌ها برای کسب و کارهایی نظیر دندان پزشکی‌ها و مراکز زیبایی بسیار کاربردی می‌باشند.اگر شما هم مشتریانی از این دست دارید، بهترین راهکارهایی که می‌توانید برای بازاریابی کسب و کارشان در دنیای دیجیتال به آن‌ها ارائه دهید، پس با 7 راهکار برای بازاریابی کسب و کارهایی مانند دندان پزشکی همراه باشید! 

تخفیف ویژه برای مخاطب ویژه!

برای مشتریان‌تان تخفیف‌های ویژه‌ای را به صورت مقطعی اختصاص بدهید. این کار تاثیر به سزایی در وفادارسازی مشتریان‌تان دارد!

فعالیت در شبکه‌های اجتماعی

کمک کردن به مخاطبان و پاسخ‌گویی به سوالات پزشکی و زیبایی آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی شما را به منبعی برای پاسخ‌گویی به سوالات اساسی‌شان در این زمینه‌ها تبدیل می‌کند، و چه بسا همین افراد، تبدیل به مشتریان شما بشوند. دقت کنید که در صفحات شبکه‌های اجتماعی‌تان تبلیغ نکنید؛ بلکه در کنار مخاطب و پاسخ‌گوی نیاز او باشید.تبلیغات گوگلی

یکی از پربازده‌ترین روش‌ها برای کلینیک‌های زیبایی و دندان پزشکی، تبلیغات گوگلی‌ست.
البته این کار را در کنار سئو نیز می‌توانید انجام دهید.

سئوی محلی (Local SEO)

باید بتوانید با استفاده از سئو محلی یا Local SEO، در وهله اول به جذب مشتریانی بپردازید که در محدوده جغرافیایی شما هستند.
مسلما مردم به کلینیک‌های نزدیک منزل‌شان تمایل بیشتری دارند!

وب‌سایت پاسخ‌گو

سیستمی را در وب‌سایت‌تان تعبیه کنید که مخاطب بتواند سوالات خود را در وب‌سایت و از شما بپرسد.

سئو (SEO)

طبق تحقیقات گوگل، 70 درصد افراد، تنها بر روی 3 نتیجه اول جست و جو کلیک می‌کنند و هیچ‌گاه به سراغ دیگر نتایج نمی‌روند.
سعی کنید جزو آن 3 نتیجه باشید!
رفرنس:سایت مدیران
 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:

کسب اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره و آشنایی با موثرترین شیوه های تبلیغات مرتبط با حوزه کاری خود، دریافت کمپین های تبلیغاتی و راهکارهای عملیاتی برای توسعه کسب و کار و برندینگ و آگاهی از دوره ها و کارگاه های آموزشی همین حالا با شماره 09122006830 تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس یا شبکه های اجتماعی،  با ما در ارتباط باشید.